Kamarátka na chudnutie

carey

Ahojte, viem dlhsie som tu nebola ale nejako som sa na to necitila. Ako sa mate? Vidim tu aj novych clenov, co je super. Ja sa mam dobre az na tu robotu, ale tak nevzdavam to. Inak novinkou je ze som zasnubena, buduci rok sa s priatelom berieme a dufam ze tento rok spolu uz budeme byvat. Co sa chudnutia tyka, tak ani neviem,neriesim to nejako privelmi, vaha je asi rovnaka, cvicim a citim sa vcelku dobre.

miki25

tak obdivujem a vážim si ťa kilecko, že si taká, že dokážeš si povedať a aj to splníš. to áno chválabohu, že je internet a môže byť toľko skúseností. mne tiež nejaké weby, blogy pomáhajú.
to áno časy menia a nikto nevie nikdy, že koho vietor, kde zaveje.

vajcia pre ľudí skoro s ideálnou váhou sú viac než v norme. ako som písal ja si skôr doprajem ich po tréningu, o tej 15-16 hodine. mne sa to tak páči hihi. inak dnešný beh bol tiež super svetielka, dobré ovzdušie celkovo to išlo dobre. osobne mojou achilovou pätou boli asi behy. behával som vždy rád, ale hnal som to do krajností, čo nebolo tiež dobre. lepších je proste určite len tých 20-30 minút.

kilecko

Miki 25 inac na tu kavicku som zvyknuta za tie roky neviem sa toho zlozvyku zbavit vzdy ma vzpruzia nesladim ju .Nadvahu nemam pri vyske 175cm vazim 72kg ,myslim ,ze v norme ,ale minuli rok som mala 67kg to som dobre vyzerala tak preco si to nezopakovat moja chyba je ,ze vyvaram a vypekam pre rodinu a vtedy je tazke sa obmedzovat ,ale ked si poviem tak to dokazem .

kilecko

Miki 25 jasne ,ze len cista prazenica a celozrnny chlebik a cajik rano ved vajcia bielkoviny a rano by to malo byt v pohode na veceru skor asi jogurt.

NO to vies tu pri chudnuti sa musketierky menia to len ja a este Helus sme tu zostali z tych stalic ,ale vzdy sa niekdo prida ,mozno niekoho inspirujeme ,ale mne tato stranka pomohla som si riadne upravila postavu ,nasla si kamosku z Helus sme sa uz aj videli a ja nie som moc dovercivy tip ,ale uzasna zenska a tak som tu raz chudnem ,alebo udrzujem postavu a tak ....

kilecko

Ahoj Mimma ty mas vzdy dobru stravu ,presne takto by som mala jest ja ,ale ked rano zavcasu vstavam mne by bolo to ovocie malo pri mojej praci ,tak ja len tie moje 2 chlebiky celozrnne ,alebo jogurt si dam .Inac jeden tyzden sa budem stravovat v praci vzdy sa da nieco dobre a dietne nekaloricke a druhy tyzden budem varit dietne na pare a tak .

miki25

Ahojte kočky. tak kilecko myslím, že v pohode máš stravu. možno až na tú kávičku 2x denne, ale tak:) praženicu pokiaľ nemáš nejakú výraznú nadváhu 15-20 kilo si kľudne. len dúfam, že slaninka, klobáska na nej nebude :D
cvičte len tak ďalej a tešte sa. inak kilecko, kde máš tie mušketierky?

osobne dostal som teraz hroznú chuť si zabehať, dnes som mal tréningové voľno síce, ale ako som písal, keď je voľno tak behám...

mimma

Ahojte,
R: smoothie - pomarancova stava+banan
O: paradajkova polievka, kuracie maso+ryza, tvaroh s medom
Ol: biely jogurt+susene slivky
V: zeleninovy salat

kilecko

LU tak za tu cenu by mal byt ok ani vela ani malo nestal a cvicis aj brusaky .jA mam doma len steper ,rotanu ,potom taky posilovac na ruky a cinky ma manzel ,ale ako ich dostal tak su odlozene a ako ich velmi chcel ,ale ja z cinkami necvicim ja sa v praci narobim az az tak ,ale doma teraz uz necvicim a rozmyslam ci si mam kupit pernamentku aj na maj ,alebo mam len doma cvicit v maji je vela sviatkov a mam este 10 vstupov do inej posilky ,ale tam je malo nacinia je to tam slabe ,ale stacilo by mi ani pas tam nie je no ved este uvidim este nie je koniec mesiaca .

lu

pas mam taky v pohode a stale rozmyslam, kam ho dat, lebo zatial ho mame v spalni, ale nie je to ok.....a behavam na nom 30min, kazdy den a nemam svalovku ani ja...a stal 500 ecok

kilecko

Neboj LU mi to dame to nas nase telo len tak skusa ,ale mi sa nedame aj mne vaha teraz stoji ,ale som presvedcena ,ze pojde dole chce to len vydrz .A aky beziaci pas si kupila co stal a nie je to velke asi mas dost miesta mne to nechce rodina dovolit ,ale som rada ,ze mam tu pernamentku do fitka ,chodim kazdy den okrem soboty to som nebola ,inac nemam ziadnu svalovicu ,ze by som dobre cvicila ,alebo zle....ale cvicim z radostou a to je hlavne .
Vydrziiiime a kila zhodiiiiime.