Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte,vy jedavate vsetky dobre mam dojem ,ze ja tu jedavam najhorsie musim sa nad sebou zamysliet este ,ze vas tu mam vy ste moje zrkadlo hned sa spamatam ,ze tak ako sa stravujem nie je dobre .

Najviac mi chuti ked mam rannu ,lebo ranajky tie musim mat v praci obed a potom je do vecera daleko a tak ked som v rodinnom kruhu tak si dam ,ze nekaloricke ale stale nieco vymyslam a ked mam pobednu tak ranajky obed a v praci lahucku veceru takze z toho plynie ,ze by som mala mat len pobednu vtedy menej jedavam.

Dana 85 jedalnicek mas v pohode ,ale napis kolko a presne co zo sladkosti zjes za cely den .

Rano skocim na vahu ,ale budem rada ked tak uvidim 72kg som nepoucitelna takze idem dalej aj s vami sa mi lepsie chudne .

Vcera som pozrela temu PPP jaj ja by som z tej stravy umrela normalne som bola rada ,ze mi chuti jest tak doschudnutia ,ale nie do vychudnutia.

LIGHT95

Caute koceny.Tak od zajtra nechodim na zavodne stravovanie(obedy)Pribrala som,mne ta pravidelna varena strava robi zle = PUCHNEM z TOHO !!!! od zajtra 90dnovka = PRIIISAHAAAM.Bola som este na kavicku s kamoskou a dali sme si banaan v cokolaade s koooopcom poctivej slahacky+este 2dc pomarancoveeho dzusu=akoze skoraa vecera a dnes uz nic!!!!!! :) Tak ze sme to poriadne prehodnotily s kamoskou... od zajtra POZOOR !!! s prepaceniim NEZRAT ! Tak sa drzme DOSCHUDNUTIA MUSKETIERKY PAAAA

dana85

takze tu je moj jedalnicek:
rano : kava s medom a s mliekom
vacsinou zvolensky jogurt fit a free s otrubami

obed: asi uz vyse mesiaca to iste: kuracie alebo morcacie maso na panvicke opiect rychlo a potom podusit spolu so zeleninou, ci mrazenou alebo cerstvou

kazdy den misku surovej zeleniny nakrajanej (uhorka, paprika, cheery rajciny, redkova, kalerab,...) a vecer ked tak ryba zubac na panvicke, alebo zelenina a kava musi byt:)

ale ako som pisala teraz aj sladke obdobie mam:)

Helus

ahojte kocky teraz som tu nestihala chodit rano som mala mixovanu hrusku+ banan+jablko,obed kuracie maso opecene+ ryza+kysla uhorka.Stravovat sa snazim rovnako.
Dana co jedavas na ranajky,a na obed mavas maso s dusenou zeleninkou,take si robievamaj ja ze len udusim zeleninu+maso k tomu.Pekny den vam prajem.

dana85

ahojte, tak ja sa uz asi treti tyzden ladujem sladkostami, neviem to zastavit,ale dufam ze tento tyzden uz to zvladnem:) ale zvykla som si na zeleninu a chude maso, to mam kazdy den a vobec mi nechyba , pecivo, zemiaky, cestoviny, to uz som pekne dlho nemala. len tie sladkosti ma premohli :( aj ked snazim sa piect zo spaldovej muky, olivoveho , kokosoveho oleja, z vlociek atd. ale aj cokolada padne:(

mimma

R: granatove jablko, pomaranc
D: banan, jablko
O: slepaci vyvar, kur.maso, ryza, kompot
Ol: smotanovy orieskovy jogurt s piskotami
V: rolka so zeleninou a udenym lososom

kilecko

Ahojte ,boze rano 72kg no ja sa pod tych 70kg asi nedostanem,fnuk.

R;2ks vianocky z maslom,kava
caj,pol litra vody

O;hovadzia polievka
kura s ryzou uhorka

V;cerealie kavicka ,voda

tento tyzden strava v jedalni ,ani tolko nezjem ci ano no dost na to aby som si vahu udrzala ,ale z tohto kila asi nedam dole,ale hladovat sa mi nechce takze ako zatocim z tymi kilami cvicit z toho mam dojem ze mi svalstvo pribuda ,nieco vymyslim ,ale co ze by som nevecerala no mala som v nedelu tycinky a kolacik v tom to bude musim tieto nastrahy uplne vylucit a snad sa to pohne smerom dole

Ideme dalej .....doschudnutia

LIGHT95

Taak tak KILECKO = akee jednoducheee hihi = nerozmyslat o chudnuti a naucit sa jest...... preesne tak ... pijem citronovu vodu a mam napustanu v dzbane ze do vecera to musim vypit,aby som mala prehlad = IDEME DALEJ..

kilecko

Ahojte , uz sa nam pocasie mraci vcera bolo nadherne na zahradke som mala pohybu az az pesi tam aj spat a ohybov ani nehovorim ,ale fajn.

Netreba ani rozmyslat tak o chudnuti ,ale naucit sa striedmo jest casto a malo a sladkosti vylucit a ak uz si dat tak kusok a vela pit voda cista je dolezita a pecivo a chlieb to fakt len mierne ,ked to clovek dodrzuje tak kila idu dole .

Ja sa drzim na 71kg a postupne by som to chcela znizit ta hranica 70 kg je pre mna magicka ,len sa cez nu dostat a potom uz nepopustit ,ked som to dokazala minuly rok tak sa stale presviedcam ,ze preco nie aj teraz len musim byt na seba dosledna ,musim to zvladnut do velkej noci .

Tak si drzme navzajom palce nech sa nam to podari,ideme dalej .