Kamarátka na chudnutie

Helus

ahojte kocky no tak pozdravuje vas kilecko,a ona by prispievala,len mame uzamknutu skupinu,tak preto nepise.Inac som s nou v kontakte a pozdravuje vs,a ma 69 kil,vobec necvici nestiha ,aj mala grilovacku.J
Ja uz sa chystam zacat cvicit,uz budem mat cas,len sa musim trochu dat do kopy.Minuly tyzden mi zomrela doma pred ocami svokra,o ktoru som sa starala 3 roky.Bola po cievnej prihode na posteli s plienkami,a umierala velmi tazko,2 tyzdne neprijimala ziadnu stravu,ani nutridrinky,a bola obviazana cela mala aj prelezaniny,ktore sa nehojili,a kopec inych veci.teraz sa davam dokopy po psychickej stranke,a stravu mam pestru.Doobeda ovocie,popripade jogurt,ale to malo kedy.Prajem vam pekny dnicek kocky.

Maoam

slnecnica, ja mam tych frontov (nespomenutych) este velmi vela...takze boje boje boje stale dokola

myslim, ze väcsina ludi je zvyknutych na podstatne mensiu zataz, je to aj o tom

tak drzim palce aj tebe, aj sebe

slnecnica

Nechápem ako ti ešte ostáva aj sila na toto fórum:-)
Ja už mám dúfam, všetky OP za sebou, dlhá rehabilitácia a konečne som nastúpila do práce, doma to bola hrúúza...
Ono sa stáva, že témy zapadnú prachom, diskutujúci si často vymenia maily alebo Fb na seba a komunikujú už len tam. Jediná, ktorá tu funguje roky, sú tuším silikónky :-)
Ja zas môžem zjesť bársčo (milo divné slovo) a nič mi nieje, ale možno to dojde časom, vekom :-)
Pozdravujem tvoje obličky, nech poslúchajú

Maoam

Slnecnica, dakujem za opytanie, no bolo to turbulentne a nasledujuce dlhe mesiace aj bude, caka ma aj par OP, no nic moc, ale dakujem.
Snazim sa ako sa da, ale stoji to vela sil aj tie posledne.

Inak som mala turbulentne obdobie, vela zmien na viacerych frontoch atd.

Inak tiez by som uvitala, aby sa tu baby ozvali, neviem kam zaliezli ;D, aspon taky medzi-report, ako na tom aktualne su...

A ty si uz OK, alebo aspon ako-tak?

co sa uhlohydratov tyka, tak ja mozem iba bezlepkove ale aj tak celkovo su rychlo problemovymi, to je pravda, ja som teraz dost pozorovala reakcie po roznych jedlach, ako sa mali moje oblicky atd. a strava ma dost velky vplyv, jasne, ze to zavisi aj od inych faktorov u mna, ale nie je jedno, co jem.

slnecnica

Nazdar Maoam,
u mňa je jediný problém ten, že jem veľa uhlohydr., ryžu, zemiaky, cestoviny-aj kvôli financiám ( ročná PNka mi dala zabrať), zasýti to a chutí mi to. Ale už začína pestovateľská sezóna, takže sa budem chodiť pásť k sestre do záhrady :-) včera som si bola pre cukinu, spravila som si skvelé placky a dnes si ju spravím s vajíčkami, niečo ako praženicu.
Ty sa ako máš? Zdravotne už aspoň trocha lepšie?

Maoam

ahojte Helus a Slnecnica a pekne vitam Leu :-)

Slnecnica - ja ta chapem, ale ja som sem obcas napisala a pytala sa, ako sa baby maju a nejako nic...okrem teba a teraz Helus sa uz ziadna viac neozvala...

tak neviem, ci to vzdali alebo co - preco sa im nechce prispievat, Helus? z akeho dovodu, vzdali to alebo co?

Slnecnica, tak gratulujem, ze ti to uz tak dobre funguje, super.

slnecnica

ahoj Helus, Maoam,
ja bych sem aj chodila, ale nechce sa mi trpieť samomluvou:-)
U mna všetko v poriadku, sladkosti a slanosti som nemala odvtedy, ako som sem 1x napísala a nejak mi ani nechýbajú
Ahoj Lea, vitaj:-)

Lea1322

Ahojte:)som tu nová a chcela by som si nájsť niekoho na chudnutie.Začínam od 1.7.2014,ak by sa niekto pridal bola by som rada.Ak tak mi napíšte na fórum alebo na email lea1322@azet.sk