Kamarátka na chudnutie

Lepok

Ahojte,
Ležím v posteli, lebo som chorá a tak stravu velmi neriešim. Na obed kurací vývar a pečený zemiak v šupke so šalátom z kyslej kapusty.
Maoam - nie spln mesiaca, ale NOV a to idú kg. ešte lepšie dole a tak si dajte vo štvrtok vodný deň a to je práve pre teba KILEČKO pri tvojej 90-dňovke.
Inga, to pre mňa nie je krabičková dieta na to peniaze nevyhodím, radšej do poslňovne investujem, ja som radšej za vlastnoručne pripravené jedlo, ale možna niektorým dievčatám to bude vyhovovať, alebo inšpirovať.
Pekný deň.

Inga7

Ahojte baby. Ja som uz nastastie za tym. Len si podla mna treba zvolit to co je pre kazdeho najvhodnejsie. Ako po dietati (moje prve zatial) to nebola sranda, som si myslela ze to nedam. Ako varit pre seba zvlast a pre manzela a drobca zvlast a ani energiu som nemala, nespala som nic. No a skoncila som na tomto www.ketoaktiv.sk a uplna pohoda. Takze nakoniec som toho odhodlania ani tolko onepotrebovala. Takze je to skor o tom aku cestu si kto vyberie a niekedy su zbytocne tazke. Lebo tam kde treba strasne vela usilia a sebazapretia sa to da vydrzat iba isty cas predsa. A toto bola pohoda. Tak skuste. Ak chcete daco poradit napiste. Rada pomozem. Viem ake to je.

Bealen

No tu macingovu poznam, tu uz drzal parkrat kamos a dost z nej stale schudol hlavne teda tuky, a to on bol silny, uz som mu sama vravela nech nechudne, teraz vyzera super. Ja som tu som tiez skusala a po tyzdni to vzdala, ja bola stale hladna :(, ale kamos vravel ze vydrzat sa, asi nemam taku vydrz.

kilecko

Bealen no tak skus a napis potom tvoj pohlad na tu dietu,nezabudni sa odvazit aby sme vedeli aky ubytok si mala ,dcera z toho schudla ,no ale bola hladna a v praci sa jej zle robilo ,ale kazdy sme iny ja mam napriklad vyskusanu macingovu a tam sa prve 2 tyzdne ozaj poriadne nic neje len sama mrkva,cvikla a strucky este ze to bolo so syrom ,alebo vajcom a hladna som nebola ,ale neschudla som z toho mozno bola chyba ,ze som to drzala cez 90 dietu tu som prerusila dala si macingovu a zase pokracovala v 90 dnovke .
Inac teraz som tiez rozmyslala ,ze som sa mohla rozbehnut na 30 dni s macingovou a potom si dat tu 90 dnovku ,ale uz to neporusim musim vydrzat ,ale niekedy mam myslienku ,ze by som sa tak prejedla vsetkym moznym,ale keby som to spravila k comu by to bolo zdravy rozum vyhrava . DOCHUDNUTIA

kilecko

Ahojte,
Bealen pozerala som tu dietu 2 tyzdne sa dietuje potom sa 1 tyz.normalne je a zase sa 2 tyzdne dietuje drzala to moja dcera a povedala ,ze to je fakt vycerpavajuce po 2 tyzdnoch to vzdala a tuniaka nemoze ani citit ,mne to ani nebolo doporucovane .
Ale ved skus .
Dnes mi nebolo dobre ,ani som necvicila ,prelezala som cely den a ham 2 cokoladove bombony no to som si dala ,no musim byt na seba tvrda a ist nekompromisne za svojim cielom ,lebo to inac nedokazem a budem na smiech ,ked uz nieco pre seba robim musim byt dosledna a ked budem mat cestoviny tak si na veceru uz sladke nedam mam to dnes odjedene .
Pijem pol litra citronovej vody a pozrem ten spln kedy je to by som si mala dat vodny den ,mozno tak aj spravim ,lebo dcera nechce ,ale ja vlastne mozem a pojdem s nou dalej v chudnuti .
Tak doschudnutia kamosky.

Bealen

Dakujem :) a je to tato tyzdnova. www.trask.sk KTOVIE ju tu davala uz skor. Aj ked mam v praci sice dost pohybu, tak mi vaha stoji, tak chcem nieco zhodit :). Ja by skm asi len na ovoci a zeleninke nevydrzala, aspin nejaku kuracinku alebo tuniaka/lososa :)

mimma

R: ananasovo-bananove smoothie
D: banan, jablko
O: paradajkova polievka, cestoviny so syrom, olivami, cherry, horalka
V: chleba so sardinkami, cherry, cibula, kecup
Kilecko chvalim ta, ze to tak presne dodrziavas :-)
Helus akurat som dnes tiez rozmyslala, ze si dam iba ovocny den, lebo sa citim nejaka nafuknuta

Helus

ahoj a vitam ta medzi namiBealen.a aka to je dietka,na ovoci+ zelenine.ja konkretne ziadnu dietu nedrzim,ale chcem si dat par dni len ovocno zeleninovu.