Kamarátka na chudnutie

JessicaI

Twelve12 aj ja si myslim, ze niektore dievcata to tu prehanaju. Pisala som tu, ze podla mna jedia malo a mam taky pocit, ze tu zacali chodit dievcata ktore su chude a nevidia to. Stale sa citia ako by mali kila navyse a neviem ci by nemali vyhladat odbornu pomoc. Bojim sa o ich zdravie. Pred vianocami ukazovali v TV modelku, ktora mala asi 32rokov a 27 kg. Teraz pozuje len pre vystrahu dievcatam, ktore chudnu a chudnu a nevidia co sa s nimi deje.
Nevedomky si nicia svoje zdravie.

Dievcata neprehanajte to s chudnutim...
Pozor na prekrocenie hranice nielen hore ale aj dole, pretoze skodi zdraviu oboje.

Maoam

Twelwe - problem je skor v tom, ze narusaju svojim komentmi tvoju vnutornu stabilitu. Nebyt toho, si so sebou zrejme uplne spokojna. Ale ony ta nutia sa porovnavat a to ta vykolajuje. Musis sa proti tomu obrnit. Nesutazit, neporovnavat sa, byt sama sebou. Je to o sile osobnosti...

Maoam

Twelwe, ja mam tvoju vysku, ked som brala cortizon, vazila som viac, mala som aj tvoju hmotnost, ale strasne zalezi od typu postavy a mnozstva svalstva, od toho ci zena cvici alebo nie, kolko ma rokov atd.
Na mna to bolo dost, ale ja mam taky typ postavy, ze sa lepsie citim s menej, ale ked som mala na tu vysku 60kg pri cortizone, vyzerala som normalne (M). Uplne normalne.

M-kove zeny osobne povazujem za taky zlaty stred.

Dolezite je, ako sa ty citis. Kazde telo je ine a kazde ma inu fyziognomiu, ak sa citis s tou vahou dobre, tak je pre tvoje telo idealna a nerob si ziadne starosti len preto, ze ine zeny potrebuju byt vychudnute, aby boli 'stastne'.

Twelve12

carey naozaj mas pri tej vyske a vahe L-kovy spodok? pride mi to ako skvely pomer, resp. moja sestra ma presne tie iste rozmery a je naozaj velmi stihla na celkom tele. Nuz tiez ked priberie 2kila tak hysterci ze je obezna.. proste si potom pripadam vedla takych zien menejcenne.. :)

Maoam

176/61 - pri tychto parametroch si predstavim ja osobne vysoku velmi stihlu zenu, ak nie chudu...asi tak, ale urcite velmi velmi stihlu

Maoam

Twelwe - nie, je to typ zmyslania a sebaobrazu

objektivne nemoze byt zena 176/61 ziadne prasa, lebo to nie je medicinsky podla tychto parametrov mozne

moze mat teoreticky podla nej nie najstastnejsi typ postavy (napr. sirsie boky, utlejsie pleca, tym padom si pride asymetricka), ale to je tak vsetko, alebo necvici, ochabnute svalstvo atd.

ale je to skor otazka sebaobrazu, sebavnimania, samozrejme...

za kazdu cenu musiet mat BMI 18 je casto otazka perfekcionizmu a tuzbe po dokonalosti v dosledku vnutornej frustracie kvoli inym veciam, ktore lezia niekde uplne inde, ale ukazuju sa v otazke vzhladu

carey

Twelve12 aj ja mam M-ko vrch a L-spodok a mam 174/66kg ale som typ hrusky to preto... no ja to zmyslanie tiez nepochopim, skor sa mi to nezda normalne, takze si z toho nic nerob :)

Twelve12

Prepacte za otazku, nechcem sa naozaj nikoho dotknut, ale povedzte mi ako sa moze pri vyske 176cm a vahe 61 povazovat za prasa? je to normalne? ja mam osobne 165 cm, 65 kg, pri vahe 60kg sa citim najlepsie, padne mi velkost M, nikde mi netrci sadlo. Ale ked si predstavim ze pri tej vahe ma moze niekto povazovat za prasa, no.. proste je to demotivujuce hrozne.. vysvetlite mi niekto zmyslanie tychto 176/61 zien.. naozaj povazujete ostatne M-kove zeny za prasata???

carey

Maoam tak my sme nepozerali telku vôbec, ako bolo nas okolo 12 ludi v rodinnom dome, kecali sme, takze to bolo v pohodke...ale co hovorili rodicia, tak nic tam nebolo, ja som im akurát postahovala nejake stare scenky ceske, to si pozreli a potom nic viac cakali do pol noci.

Maoam

Carey, tu bol tak srotacky program, ze sme boli nuteni dat DVD, fakt....to sa proste nedalo, same slagre alebo debilne hitparady, 5 min telka, 10 min agresivna hlucna reklama...to sa nedalo.

Ohnostroj bol fasa,jedla kopa aj pitia, to bolo super.

A dnes ladujem dalej, ja mam aktualne brutalny apetit, ale podla mna to potrebujem, vsak ty vies preco....telo si pyta.