Kamarátka na chudnutie

carey

baby ja som narazila na jednu stranku studia ako na zhadzovanie kil, je to drahe ako sv... inak niektora z vas niekedy nieco take absolvovala? Ja podlieham panike z toho, ze neviem najst zas svoj rezim :/

kilecko

Mimma nabuduce mu kup ponozky pod stromcek a nech je z toho stastny a nedepkuj sa kvoli nemu fakt nestoji ti to za to su aj ine veci ako tie vase blbosti normalne mu povedz ze nemienis riesit stale dookola blbosti ze to je detinske a dospejte obaja

kilecko

Akurat som si citala blog od Silvie Horeckej o lepku zaujimave v pohode si mozem dat ,ale z mierou kedze chcem zhodit kila ,ale ja mam teoriu zvladnutu ,len prax sem tam je ina,inac ze lepok moze byt aj v samponoch ,kremoch ,a sprchov. geloch to ma zaskocilo ale vy co mate toto obmedzenie vy to zvladate v pohode ,inac pacila sa mi konec blogu ,ze nech ludia nepanikaria s touto diagnozou a neodidu si kupit za sumu 80 eur bezlepkove potraviny ,ze netreba hned podliehat panike. Mimma co ta trapi som myslela ze je to uz na lepsej ceste ,to co je za darcek ked je taky nastvany nech ti ho vrati ked ho nechce vies co ten tvoj fesak ma uz vytaca darovanemu konovi nepozeraj na zuby tak co riesi ked nieco dostane pod stromcek co je to ked ho to tak vytaca fantazia mi pracuje ,ale co je to blb ,a povedz mu nech nerozobera stale veci ,ale teste sa ze ste spolu a za minulostou urobte hrubu ciaru a do noveho roka bud od znova ,alebo bez neho porozmyslaj stoji ti to trapenie za to

Maoam

Lepok: :-) neboj, to by som si nikdy nedovolila

Kilecko: pozri, ja tiez jem obcas lepok, stopy lepku su v roznych veciach, ani o tom neviem, ale snazim sa mu vyhybat, pokial mozno

u teba, kedze ho znasas, skor pojde o jeho redukciu a nahradu napr. za tmavu muku, celozrnnu atd., najlepsie rano, spalis cez den, vystrihaj sa veci ako cestoviny na veceru a Co., to je smrt, alebo pizza a pod., chleby, pecivo na olovrant, vecer

ryza, zemiaky, to vsetko mas napr. bez lepku, aj pohanku, kopa priloh, zelenina, bielkoviny, vela vody, vela pohybu a ty to das

Mimma: co sa stalo? inak som ti dala moj mail, tak napis

kilecko

Nepochopte ma zle dievcata vy co nemozete lepok proste keby ste si dali je vam zle, ale co ja ked mne pecivko chuti a ked zjem je mi fajn nezjem toho peciva zas vela ale dam si teraz jedavam celozrnny toustovy chlebik ,no dam si aj kolaciky ,ale zas cely rok nebudem vypekat.Inac svalovicu mam zajtra na schody nejdem iba si lahko zabehat a vela vody pit .Inac davali v telke pani co schudla zo 140kg na 75kg a pecivo uplne neje ale vela vody vypije a zdrava strava zeleninka a tak ,ale ja sa peciva uplne nevzdam iba ak by to vyzadoval zdravotny stav ale pokial mi to zdravie dovoli v malom mnozstve si myslim v pohode.tak doschudnutia a nepribrat

Lepok

Och Maoam , už som sa zľakla, že mi nadávaš do svíň hihihi, ale máš pravdu, vďaka tomu, že som lepok vyradila z jedálnička, tak som zhodila kg. aj keď sa po sviatkoch niečo málinko vrátilo, ale už viem ako na tie kg. mám ísť aj bez mučenia sa cvičením / aj tak som na cvičenie lenivá / Tak po sviatkoch to sprísnim a nedám si už koláčik, iba zeleninka a bielkoviny to u mňa zaberá a vodáááá !

kilecko

Maoam inac ja viem co je to menit satnik ja ked som tento rok schudla ja som nemala co nosit a tak boli nove rifle ,bluzky,sukne a tricka takze ja sa uz do starych veci nechcem vratit a co som si kupila v lete saty na svadbu to som v nich bola ina kocka teraz som trosku roskysnuta uklada sa mi to na bruchu ,ale dam to dole ,ale az po sviatkoch ale uz teraz na sebe zacinam pracovat treba sa mi hybat a co hovorite na moju svalovicu citim riadne lytka no co schody urobili svoje ,dnes dam este brusaky a zajtra pokracujem doschudnutia a nepribrat

kilecko

A uz som tu bola som na schodoch dala som ich 2 krat a 3 krat sme aj s dcerou prebehli po parku no trvalo nam to hodinu fajn som spokojna dala som si 1 langos viac uz nebude lebo nemam to som dcere robila na chatu a nechala som doma len 4 kusy ostatne 1 dcera a 2 manzel ,ale ved som mala bryndzove halusky a mam navareny cajik pol litra zazvorovy s limetkou vonku sice svieti slniecko ,ale riadne sa rozfukalo.Ja mam doma take paplony protialergicke a spojene 2 v kope to je ze v zime spolu a v lete sa daju rozopnut a mat len jeden su dobre mne ich kedysi kupila svagrina v JYSKU a vankuse mam drahe plnene a daju sa mi odzipsovat vybrat napln oprat obliecku a znova dat napln tiez su antialergicke .Pokukaj mozno teraz aj zlavy budu ,ale na paplony byvaju casto tak prajem ti ,aby si dobre kupila.

carey

Ahojte :) tak ja riesim usmevnejsie veci a to paplony. Je nas tu vela, mozno mi poradite, potrebujeme aj zimne aj letne + antialergicke, nepoznate nejaky dobry obchod? Pozeram na nete, no ceny su rozne, musíme ist popozerat.
Inak ja som mala na obed hribovu prazenicu a kusok celozrnného chlebika a ako tak pozeram z okna, slniecko asi sa pojdem prejst.
Mimma tiez by ma zaujimalo co sa stalo ohladom toho darceku, ale je to tvoja vec, tak to beriem a s tym jedlom, no mala by si viac papat ak chces pribrat, maoam ma pravdu a neutoc na nu, ona sa v tom vyzna