Kamarátka na chudnutie

kilecko

tak sa mi to paci dievcata mier ,ale vymena nazorov niekedy nie je na skodu aspon sa to vysvetlilo ,ale som sa tu zasedela no to mi tak treba dnes boli brybdzove halusky ,ale na malom tanieri ab ich bolo opticky viac a chcem ist na schody nikdo so mnou nechce ist lenivci fnuk ,fnuk nastvem sa a pojdem skoda takeho slnecneho dna a co myslite je to dobre ked mam svalovicu este a co idem tak pa

Maoam

kilecko: vies co, väcsina veci je beztak v hlave. Strasne vela ludi si drzi vahu alebo schudli presne vtedy, ked to konecne prestali riesit, lebo tym padom sa ich myslienky prestali krutit vylucne okolo jedla a prestali zravky a pod.

Telo sa zapendluje samo potom, su dni, kedy mas viac hlad, potom si telo da pauzu, je menej, ono vie najlepsie..

Väcsine zien sa nedari chudnut, ak jedia privela muky a mucnych veci, kvoli lepku. Je to tak. Lepok je svina. Jest ho mozes, ale skus menej, k tomu vela vela vody a PRAVIDELNY POHYB. To je strasne dolezite, ked denne das aspon hodinu sviznu vychadzku rezkym krokom, uvidis ako sa ti zlepsi aj travenie (creva sa daju do pohybu, trav. trakt ako taky), plus vytrvalost. A radsej pomalsie a isto.

Ja som chudla davno uz, Carey si to pamäta, lebo som dva roky musela brat cortizon a mala za tie dva roky +13kg. Trvalo mi to dva roky dat to dole. Lepok neznasam, rovnako ako Helus a vdaka tomu, ze ho malo prijimam (nesmiem viac ako stopy), tak si tu vahu drzim, hoci srotujem co vidim. Asi tak. Ale fakt je to aj o tom, ze ja mam vela pohybu, nie som vylihovaci typ, malo spim a praca aj cez sviatky.

Tak sa drzte a drzim ti palce, Kilecko, to das. Len treba na to s rozumom.

Maoam

Mimma, ok, ale z toho textu to vazne nebolo vobec jasne.
Ok, ale davaj si pozor, ak mas segru s PPP, tak to mas denne pred ocami, k tomu to min. rok, si aj v blbom veku, ohrozenie tam je a bezprostredne, to ber ako nazor zdravotaka. Tak napis o tom darceku a ok, uzavrime ten problem, ktory vznikol.

kilecko

Ja si pamatam na to ked napisala Mimma no comment len som si myslela ze nemysli na jedlo a ze jedlo odmieta by ma ani nenapadlo ja som si myslela ze to mysli na ten vianocny darcek a inac tiez som bola zvedava ,ale uznavam kezdy mam mat male tajomstvo nie sme tu u farara na spovedi uznala som ze ak bude chciet napisat tak napise ak nie tak ju respektujem a ja nenadrzam nikomu len respektujem ze kazdy ma mat svoj nazor viete kazda tu mame svoj vek a z tym aj spojeny iny nahlad na veci precitame si tu viac nazorov a vyberieme si pre nas to najlepsie riesenie a ak Mimma trpi aj anorexiou tak potom este papa primerane a paci sa mi ze ma zdravy usudok a vidi ze jej sestra je v ohrozeni ved nemusi sa prejedat kazdy ako ja a potom tu chudnut lebo ja ked vlastne chudnem tak jem normalne to len vtedy jem nenormalne ked si myslim ze jem normalne a teraz sa z toho vysomarte ,ale urcite ma pochopite

mimma

Ktory koment myslis teraz ? Ten no comment ? Napisala som to, lebo som nechcela o tom moc hovorit radsej, kvoli darceku vznikla situacia, co by ma ani nenapadla, ze moze vzniknut. Bola som velmi velmi nastvana za to, radsej som nemala nic kupovat
Chcela som Vam o tom napisat, kym trochu vychladnem...

A ano so sestrou sme chude, je to asi geneticke, lebo mamina je tiez dost chuda. Ja PPP urcite netrpim, schudla som len kvoli stresu a hadkam,ale sestra zacina tomu dost prepadavat posledne mesiace...

Maoam

kilecko - uz ked chces byt fer, tak nedrz stranu jednej osobe, vcera som jej akurat napisala, ze musi jest viac a vyzivne, kedze pisala, ze chce pribrat, na co padol komentar 'no comment', takze kto zacal?

sorry, ale kilecko, ked uz tak si pozri obe strany

kilecko

No ale sme sa rozpisali vsetky,nechajte Mimmu na pokoji ja tomu neverim co sa tu o nej napisalo mala problemy s chlapcom no a co je mlada a z jedlom dievcata neposudzujte moja dcera zje toho vela a ma 180 cm a 60 kg a vypada uplne normalne ziadna vyschlina druha ta si musi jedlo odtrhat od ust a pribera je to aj o metabolizme ,este trocha cez vianocne sviatky pokecame o vselicom a potom ideme uz na to chudnutie vazne dufam ze budem mat kamosky do partie na chudnutie a jasne ze obcas preberieme dake babske klebety ved zivot je aj o tom tak a uz MIER

Maoam

aky som clovek,nech posudia ini, nevyuzivam proti tebe nic, len neznasam jednu vec: ked sa cloveku pomoze a ten je potom blby ako ty vcera s tvojim komentom, lebo som len trafila do cierneho

ty sama vies, ze mas problem, ja som ti len nastavila zrkadlo, to je vsetko

nie som tak blba, ako si myslis, len tolko k tomu...

baby tu vratane mna tu boli pre teba, tak si to nekaz

ok, ak ma segra PPP, tak ty to mas denne pred ocami a s tvojimi a jej parametrami ste na tom fakt rovnako, si nou minimalne ohrozena

a moj mail tu je