Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte,ako stupaju vonku stupne tak mne kila jooooj a dnes 2 hodinova prechadzka nepomaha nuz dobra a nezdrava strava robi svoje.Darceky pod stromcekom boli super deti ma prekvapili a mam aj nove teplaky a tricka take fajn do posilky zidu sa a velmi po vianociach budem mat dobru zaberacku ale co skonci moje obzerstvo tak nepriberme a drzme sa pa dievcata

Helus

kilecko tvoj pozdrav sa mi velmi paci,a ja urcite nepriberiem,sladkosti som porozdavala rodinne,uz odisli,a ja idem von.zajtra ideme s vnuckou na turu,oni isli dnes po navstevach,tak zajtra bude babska jazda.aj tu moju mesacnu vnucku mi chcu zajtra pribalit,ze maju speci kociar a mozem s nim do lesa,nen prso nemam pre nu,ked bude hladna.to si viem predstavit,ked bude teplo,tak vyrazame vsetky spolu.Dievcata pekny den vam prajem.

carey

Ahojte, tak ja dnes doobeda lenosim, poobede ideme po navstevach, mnam vecera bola vyborna ako vzdy. Tak este oddychujte :)

kilecko

Ahojte dievcata,Mimma tak ty nam radis neobmedzujte sa dievcata a doprajte si a co ty ved papas este menej ako pred tym bez vecere ,no ja si doprajem vsetko teraz cez vianoce ,ale jednym ockom som na vahe lebo co naberiem to budem musiet zas zhadzovat ,no ale cez vianoce som neni ochotna hladovatuz mam 1kg naviac a stve ma pocasie nie ze je len teplo ,ale este je aj vietor silny ani von sa neda ist no co uz pocvicim doma jaj ale donutim sa ,vcera som bola na prechadzke 2 hodiny bolo super tak uz idem na brusaky tak moj pozdrav nepriberme .

Helus

dievcata prajem vam prekrasne vianoce plne stastiaa pohody.
Lepok gratulujem ku zhodenym kileckam.Ja dnespoobedeidem do lesa na turu,priatel ide do prace,deti,vnucata,a nevesta so zatkom priduna obed,a potomhura do prirody.ja mam uzasne trubicky bezlepkove,vcera o 23 som si dala 4 kusy,inac nemam nic napecene,co boli linecke tak uz su zjedene,to som skusala receptik,ale mam susenne ovocie a ovocie,oriesky a som spokojna aj bez kolacikov,a vobec mi nechybaju.Su toto moje 1 vianoce bezlepkove,a uplne uzasne.kocky majte sa adajte si dobroty,vianoce su 1x za rok.

mimma

Ja dnes R: cucoriedkovy jogurt s bananom a piskotami
D: zopar kolacikov
O: spagety s kecupom
Ol: par medovnikov
V: nic

Idem napiect este nejake dobrotky :)

Prohealth

Maoam

niesu, dala som si ich spravit pretoze som s nimi bola velmi nespokojna a velmi mi to pomohlo aj po psychickej stranke. Podla mier by mala byt moja postava asi ok ale ja som vecne nespokojna aj ked mi okolie vravi ze vyzeram super ja to tak vobec nevidim a asi budem vecne vidiet nejake chyby na sebe, najhorsie je ze mam pocit ze pre priatela niesom atraktivna ze ho vobec nepritahujem, pritom chalani sa okolo mna tocili vzdy, stale pocuvam ako super vyzeram ale tak co z toho:( budem to nejako musiet zmenit len este neviem ako z toho von:( No ale nechcem takto cez Vianoce vnasat negativnu energiu takze hlavu hore, ved ide aj novy rok - mozno novy zivot?:)

Kocky zelam Vam krasne, pokojne Vianoce v kruhu rodiny, hlavne nerieste teraz chudnutie a netrapte sa ked si sadnete k tanieriku s kolacikmi..ja si dneska dopriavam od rana a voobec ma to netrapi ved su Vianoce, sviatky pokoja a mieru a nieje to a rieseni kalorickych tabuliek.

JessicaI

Ahojte musketierky,

prajem vam pekne a prijemne vianocne sviatky, zdravicko pre vas a vasich blizkych. Splnenie priani a tuzob.
Uzite si to a doprajte si viac ako inokedy ved cez vianocne sviatky mozeme trosku. :-)

Lepok

Dievčatá prajem Vám krásne vianočné sviatky, hodne zdravia Vám aj Vaším blízkym .

Mimma, dávno som tu nebola, ale po prečítaní tvojej story ti radím prehoď výhybku - tento priateľ za to nestojí ani aby si sa k vôli nemu trápila...

Ja som dnes skončila s dietou - dala som dole 5 kg a pokračovať budem v novom roku, ale nebudem sa prejedať mám kúpené zdravé papaníčko, len som hodne piekla a tak sa bojím, že neodolám.