Milujem ťa. A ty?

Príspevok v téme: Milujem ťa. A ty?
miruss

Ahojte, mám vzťah s priateľom už 6 rokov. Za posledný rok som si začala uvedomovať, že už ho nemilujem, ale zostávam s ním, lebo sa mi nechce začínať nový vzťah. Ukončiť vzťah nechcem, lebo ho mám rada a nechcem byť sama, len ho proste už nemilujem. Zaujíma ma odpoveď na otázku, čo poviete človeku, ktorý povie, že vás miluje, ale vy to tak necítite? Čo by ste na to povedali vy?

xxy

ale jedno ti poviem, mrzi ma, ze som sa ti snazila poradit, lebo si radu nezasluzis a dufam, ze ten tvoj priatel dostane coskoro rozum

miruss

xxy naozaj? ako úboho klameš: "xxy Dnes 21:47 ake to ma ona, chudera, moc tazke." nazvala si ma chuderou ty špina...

unknown89

ale no tak zenske ... nehadajte sa tu :) nieje to pekne ... dostala si uz kopu "návodou" .. je uz len na tebe co si vyberies :) ale ver ze v tej situacii to povies aj tak inak :)

xxy

miruss :D tak teraz som sa zasmiala mila moja :D vies o mne hovno a vo vsetkom, co si napisala sa mylis, takze si u mna klesla este hlbsie. nevies co je to vztah, nevies co je laska, dokonca nevies ani co je spam. inteligencie si vela nepobrala. urazas sa, lebo sme povedali pravdu, ktoru ty nechces vidiet. ale tebe to v zivote nikdy nedojde, to je na tom celom to najsmutnejsie.

miruss

Slecna A. áno? tak mi poraď ako ten vzťah mám ukončiť tak, aby ho to čo najmenej bolelo. vy čo mi tu nadávate ste úbohí...nič som vám neurobila...