Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po rozhovore mi to vŕta hlavou...

Príspevok v téme: Po rozhovore mi to vŕta hlavou...
orol

Dobrý večer.
Počas rozhovoru na hocijakú tému s osobou mužského pohlavia ( väčšinou rôznym známym a tých mám desiatky) pozorujem, že takáto osoba si pomerne často "PRETRIE OČI", presnejšie prejde dlaňou ruky od čela po očiach až po bradu, akoby sa chcela zbaviť nejakého zahmlenia, pričom to robí evidentne nervózne. A ja len koulím oči :-o))

-počas 5 minutového rozhovoru takto urobí aj 3-7x
-čo to môže znamenať ?
-podotýkam, že sa jedná o rôzne osoby LEN mužského pohlavia, spravidla známi, nie priatelia a stáva sa to dosť často a už dlhší čas - pár rokov. Na budúce sa už musím opýtať :-o)))

orol

Anelix, Caribo- má to logiku, ale podĺa mňa je v tom niečo iné - neviem. Ako som povedal, nabudúce sa už dotyčného opýtam :-o))

Cariboo

orol, necuduj sa ze zeny to nikdy nerobia. vacsina zien totiz nosi makeup a rozotreli by si spiralu po tvari.

anjelik prisla tiez s celkom pravdepodobnym vysvetlenim,ale osobne si myslim ze ide o prajav unavy alebo nudy, podobne ako zivanie. vsimni si ci su tito muzi pravaci alebo lavaci.

anjelik*

Orol, tak skúšala som si to gesto a snažila sa spomenúť, kedy sa ja pri ňom mimovoľne pristihnem. U mňa konkrétne je to vtedy, keď počúvam niekoho, kto neuveriteľne *trepe* a je to asi akési gesto...nevidím ťa, nepočujem ťa, poprípade...to snáď nie je pravda, toto.:o)))) Bez urážky, pls. U iného to môže byť samozrejme spojené s niečim iným. ;o)

orol

Unavení podľa mňa nie, ani rozmasírovanie svalov. Ako som už písal, robia to, akoby chceli odohnať "hmlu" - buď na nich pôsobím nejakým pre nich zvláštnym pohľadom, vyžarovaním, - neviem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.