Neviem zabudnut....

Príspevok v téme: Neviem zabudnut....
shinyu

Dobry den.Pred koncom tehotenstva ma manzel opustil koli inej.Nebol ani pri porode ani ma neprisiel pozriet do nemocnice.Po mesiaci sa kumne vratil ale ja neviem zabudnut ako ma oklamal opustil ma vtedy ked som ho najviac potrebovala.Je to uz 5 mesiacov ale ja sa stale trapim.Naviac tu slecnu poznam a ona sa mi vysmiala do oci ze si neviem udrzat chlapa to som bola este tehotna.Manzel sa mi velmi nevenuje a asi aj preto neviem zabudnut.Casto myslim na samovrazdu ale koli detom by som to neurobila.Ta zlost,nenavist ma zoziera z vnutra a ja uz neviem ako dalej.Poradte mi prosim.Dakujem

Sejla

bumerang710 ty čo si za človeka, preboha o akom intímnom živote hovoríš, keď bola v 9tom mesiaci tehotenstva!! Si vôbec normálny takto uvažovať? Veľa žien má rizikové tehotenstvo, počas ktorého nemôže vôbec sexovať, obrovské hormonálne zmeny a úplné pretvorenie tela, bolesti...keby ho aj každú noc skopávala z postele, mal by to chápať.

bumerang710

Laara v poriadku zachoval sa ako hajzel a kurevnik, ale stále nevieme ako sa ona správala k nemu? keď spolu dvaja ľudia majú v poriadku svoj intímny život tak ani jeden z nich nemá dôvod hľadať lásku niekde inde. na tom ako sa jej tá druhá vysmiala je bohužial veľký kus pravdy...

Laara

bumerang710..nech bolo v pribehu vynechane hocico..ze nepridem vlastne dieta do porodnice pozriet a radsej sa valam niekde s nejakou pobehlicou? to je zakerne a podle!!!!

bumerang710

Dadula56 ty si ale riadne zákerná a podlá...veď vôbec ani nevieme čo danej situácii predchádzalo...mám pocit, že v tom príbehu bolo veľa vecí zámerne vynechaných...

Dadula56

Rozved sa a vysud mastne vyzivne, to mu velmi dobre spravi. A slecna sa bude menej smiat, ked polovica jeho platu pojde tebe na ucet. Zasmejes sa ty, take bezcharakterne hovado netreba nikomu. Pekne jej ho previaz stuzkou a posli, ked ona bude sama v porodnici, bude sa uz dalsia usmievat.