Kamarátka - priateľ

Príspevok v téme: Kamarátka - priateľ
Anonymná128

Ahojte , mám pár kamarátiek na ktorých mi naozaj záleží a mám ich rada . Trávim s nimi každý deň v škole , piatky sme spolu vonku atď.
Všetko je ok , až kým som nemala priateĽa . Kedykoľvek mi jedna z nich vyčítala ,že som viac s ním, pritom boli letné prázdniny , tak som s ním bola dosť času , no stále som sa stretávala aj s nimi . Doteraz mi to vyčíta a to s ním už dva mesiace nie som .
Ale od júla som si písala na nete s jedným chalanom . Pochádza z mojho mesta , ale pracuje v Nemecku . V piatok som mala ísť von s kamarátkami , čo som aj išla ale skrátila som to ,že sa o desiatej odpojím a pojdem za ním . A už bola hádka , že opať uprednostňujem chalana pred ňou ( ostatné baby to neriešia ) .
Teraz s ním trávim naozaj veĽa času , pretože v nedeľu odchádza . Veľmi sme si sadli , je nám spolu super atď . Včera bola halloweenska párty , na ktorú som mala ísť , no zrušila som to ,lebo som od neho nechcela odísť a tiež aj kvoli nohe ( mám v ne bolesti , nemohla by som tam tancovať ani nič) . Ospravedlnila som sa babám ,ale zase tá jedna sa naštvala , ani mi neodpísala na sms , na fb ma odfajčila . Už vidím ako si vypočujem aká som hrzná v pondelok ...

Nechápem to , povedala osm jej , že ju mám rada a že nikdy by som neuprednostnila chalana pred kamarátkami . Lenže ona hľadá dovody , že napr. chce ísť do kina ,keď dobre vie ,že s ním mám stretnút ...a teraz počas školy mi hučala do hlavy , akú robím kravinu ,že osm s ním , že veď aj tak ma nechá a odíde do Nemecka .
Ja to nechápem , prečo mi chce zakaždým ublížiť ,keď mi je s niekým iným fajn ...

Nechcem myslieť na to ,že on odíde , ale viem to veľmi dobre ... ja však len moja voľba s kým som a kedy ... prečo sa tak správa ? ...

Leela333

Jasná vec, že ti závidí. Vôbec sa jej s ničím nezveruj, lebo by len použila proti tebe. S takýmto správaním nebude medzi ľuďmi nikdy obľúbená.

Anonymná128

Ďakujem za príspevky ...
Už sa jej nezdoverujem s ničím ,čo sa týka chalanov ,pretože by ma aj tak nepochopila ...
Skúsim sa s ňou porozprávať , lenže ona má len svoju pravdu a dookola vždy vraví to isté , nech by som povedala čokoľvek ...
Nájdi jej chlapa - to nie je také jednoduché , ešte priateľa nemala a neviem ani ako by si ju niekto mohol získať ... Mne sa páčia starší muži, mladší alebo v mojom veku mi nič nehovoria , prídu mi ako deti a ja posobím staršie , .. ( ja mám 17 ,čiže min . 20 ) , a ona to nechápe , vraj ma takí chcú len na sex ... Mala som priateĽa ,ktorý mal 23 a nemal problém byť bez toho , a aj tento mi povedal ,že by nikdy neurobil niečo ,čo by som nechcela ˇ(tiež má 23)... Vo vztahu si vždy stanovím pravidlá , viem sa zamilovať ,ale nestrácam hlavu ... No ona si nedá povedať , že v tom je niečo viac ako sex a podobne , pritom ma pozná ...

Budem sa s Ňou musieť porozprávať , síce príliš sa na to neteším ...

A k tomu sebavedomiu - sama mi povedala , že má o sebe nízku mienku , že nemá takmer žiadne sebavedomie a pri chalanoch skláňa oči , hanbí sa .. Má peknú tvár , len je trochu pri sebe , čo jej trochu aj pristane ... Je ukecaná , ale len pri priateĽoch ...

Ja mám tiež svoje chyby , nie som ani zďaleka dokonalá , ale chalana si získam tým , aká som ... Až sa niekedy pousmejem , pretože veci ,ktoré som na sebe nikdy nemala rada ( napr . vačšie stehná ,či plnšia tvár ) ,tak práve tie sa vždy chalanom na mne najviac páčili :-)

xxy

no ano, ziarli.. ale mas moznosti vyberu, bud ju kopnes do zadku, pretoze tak sa kamoska naozaj nechova. ale tym padom by sa par veci skomplikovalo, kedze ju istym sposobom aj potrebujes. takze navrhujem, aby si jej nasla chlapa, nech sa na nom vyburi. no a ano, nezdoveruj sa jej, raz to pouzije proti tebe.

Voso

Táto kamoška má asi pekne malé sebavedomie a nevie prekusnúť, že máš aj niekoho iného, s kým ti je dobre. V podstate si na teba nárokuje! A na to nemá v žiadnom prípade právo. Ostatné to neriešia a ona je z toho na nervy.. To o niečom svedčí. Mala by si sa s ňou normálne porozprávať(ak sa dá) a vysvetliť jej to. Veď čo si má na teba čo nárokovať? Čo tým chce dosiahnuť? Vo vnútri je nevyrovnaná a dáva to najavo dosť zlým spôsobom, ktorý aj tak nič nevyrieši. Predstav si situáciu, že si z priateľom a odmietneš disko.. Čo asi o tebe rozpráva tvojím kamoškám? Nič pozitívne to nebude.

Nemáš jediný dôvod, aby si sa jej zodpovedala.. Tak jej to vysvetli. Nebude to nič príjemné, asi sa aj urazí, no stanovíš hranice a ona sa s tým bude musieť vysporiadať. Alebo aj nie.

Anonymná128

Ona je aj moja spolužiačka ,takže ,,zbavi´t,, sa jej nemožem ... Drží pokope viacero báb ,ktoré mám rada ..
Ale trápi ma to , je zvláštne ,že kamarátke nemožem povedať ,aká som šťastná , pretože by mi povedala niečo , čo by bolelo ...
Ale zároveň však chvíľami vyzvedá , že aký je , ako nám spolu bolo ...
Pri predošlom vzťahu , keď sa pýtala na bývalého , tak som cítila ,že ju to vlastne nezaujíma , len chce vedieť ,,kam ,, sme sa až dostali , hnusne povedané - či ma pretiahol ...
Pritom vie ,že taká nie som a že to ,že trávim čas s niekým s kým mi je fajn neznamená ,že sa hneď namotám a pretiahne ma polka slovenska ...

[zruseny16]

potom to nie je kamarátka, a tiež zopakujem ako flegma, že ti pravdepodobne závidí, a žiarli. Keď by bola ozajstná kamoška, tešila by sa s tebou, pochopila by,že máš aj svoj život, že nejde to, byť stále s ňou.

Anonymná128

Po mojom prvom rozchode mi povedala , že konečne ... nechápala som to ,no nechala som to tak ... Lenže kazi´t priateľstvo kvoli takému niečomu ? ...
Ja neviem , ako kamarátka by mala byť so mnou a nie že ja budem zatajovať , že mám priateLˇa alebo tak ...
Trápi ma to ,lebo viem aké to zas bude . A nemá právo povedať ,že aj tak ťa nechá a podobne , lebo ho nepozná .
Ja ho ešte len spoznávam , no nikdy som sa s nikým necítila tak krásne,sama viem ,že ak bude ten vzťah pokračovať bude to bolieť , ale ona by ma mala podržať , nie mi podrážať nohy ...