Push up podprsenka - Čo nato chlapi?

Príspevok v téme: Push up podprsenka - Čo nato chlapi?
malvinka

Zdravím. Chcela by som sa opýtať na názor chlapov podprsenky Push up :-) Nie každá sme obdarované velkými prsiami, niekomu sa to páči , niekmu zas vyhvouju menšie , však????
Stalo sa vám, že ste mali priatelku, či kamarátku a pri bozkávaní alebo innej činnosti ste jej chytili prsia a tá podprsenka bola trošku vypchatá ?? :) aký názor nato máte???? Je to podla vás smiešne keď babe chytíte prsia a podprsenka ma výstuž ?? :-)

Ja osobne tie podprsenky nosím, priznávam sa, a tuto tému som založila preto, lebo chcela by som vediet, co si o tom myslia muži

Lulita

kazdy normalny chlap, vie, ze zeny nosia vystuzene podprsenky, je ich naivita, ze si myslia, ze sa nosia obycajne :)) mojmu to vobec nevadi :p v podstate to prsia len nadvihuje

Line-in

Push up radšej nie. Určite by som sa nepotešil, keby to mala žena na prvom rande. Radšej hneď ukázať ako je na tom, než "klamať" s väčším číslom a pri "bližšom" spoznávaní po nejakej dobe ups....
Svojej bývalej priateľke som kupoval pushku v obchode len preto, že nie všetky spoločenské šaty jej sadli, keď mala menšie prsia - niekde bolo vždy niečo voľné. S pushkou to mala pekné, krásne a vytvarované.
Mimo takých šiat som mal radšej bežnú podprsenku. Mne jej menšie prsia nevadili a ona sa za ne nehanbila :)
Ja som tiež pred ňou nenosil ponožku v boxerkách :D

gaudi

ozaj, kde ich nakupujete? viem iba o newyorkeri a hmku:)minule som zabludila do triumphu, no neda sa povedat aby boli nejake extra push up, aj ked boli krasne :)

gaudi

babule ich cestnou nositelkou som aj ja, maximalne mi to zdvihne sebavedomie, a aj ked sa vyzleciem tak aspon viem, ze priatel ma naozaj miluje, bez rozdielu ci mam 1ky alebo 3ky

dpk1

malvinka...dolezite je ako ty si spokojna :). Pokial sa citis s takou podprsenkou lepsie a nemas z toho ziaden psychicky rozkol typu...sundam vylepsovaciu podprdu a mam naladu pod psa ze su zasa dudy mensie...tak potom to neries :). Obliekaj a vylepsuj si postavu docasnymi doplnkami tak, ako to robi tebe radost, nie ako to nerobi druhym. ;).

A kasli aj na to co na to chalan pri dotyku. Jeho neries. Je sice fakt ze na dotyk nic moc vnem, predsaj len chceme sa hrajkat so zivym a nie vatou :)...ale dolezite je to, v com si v pohode ty a nie vsetky situacie v ktorych sa vyskytujes sa predsaj tocia okolo toho ze....co ked ma bude niekto chciet chytit za ne :). Netreba sa zasa prilis prisposobovat nam muzom hned z fleku a prvotnych dovodov...ten normalny to ajtak riesit nebude, maximalne bude sikovny a uprimne ta ukeca casom, aby si sa na tie serepeticky vykaslala, ze ta lubi bez nich :). Ale je to vyslovene tvoja vec...mas to ako s licenim tvare a pod.

Bud hlavne ty spokojna so svojou prezentaciou a vsetko bude v poriadku! A pripadnych hlupakov ktori by nebodaj hundrali si nevsimat, tak :).