Opakujuca sa choroba

Príspevok v téme: Opakujuca sa choroba
Lulita

Vsimla som si, cca 2 roky, ze, ked ochoriem, tak vzdy to ma ten isty, ale trosku zvlastny priebeh, vzdy sa mi zvacsia uzliny na krku, ale iba na jednej strane, na tej istej strane sa mi akokeby upcha ucho, mam ho zalahnute, hrdlo opuchnute, vacsinou dostanem aj horucku, potom ako kazda choroba to prejde, ale ked o nejaky cas ochoriem opat, tak vzdy len ta prava strana reaguje, moze to byt nejaka chronicka infekcia, ktora sa pri oslabeni imunity prejavuje? ked mi beru po chorobe CRP mam vacsinou mierne zvysene okolo 8, vo vytere som mala len bezne streptokoky, co dr. oznacil ako neskodne, na ktore sa atb neberu

Lulita

take sa zvykne stat, ak sa to robi len pod lokalnym umrtvenim, ja som vsak bola v plnej narkoze, no neviem, stale si skusam vydupat CT, ale s nasimi lekarmi je to tazke, nie je mozne, ze mam viac menej stale akokeby zalahnutu tu stranu a hrdlo na jednej strane citlive aj bez choroby, uz ma to unavuje a este k tomu tie rovnake choroby dookola

house

Pravdepodobne neboli mandle komplet odstranene (stava sa to) a proces pokracuje dajte si to preverit v Humennom su fakt spickovo vybaveni.
Chodia tam pacienti aj z velkej Blavy.

Lulita

no ja uz mam praveze tie mandle vybrate a mala som dost velke lozisko, dovtedy mi roky mandle hnisali a po vybrati par rokov na to, zase novy problem

house

moja mazelka mala tie iste priznaky a pomohlo jej az odstraneie krcnych mandli.Mate tam lozisko , prave na tej strane kde sa Vam to opakuje.Odvtedy ma svaty pokoj .Doporucujem Humenne.