Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobratie prveho blistra HAK - ziadna menstruacia

Príspevok v téme: Dobratie prveho blistra HAK - ziadna menstruacia
ritterka

Ahojte, chcela by som sa spytat mozno banalnu vec, ale s antikoncepciou nemam velke skusenosti, kedze som sa jej dost dlho vyhybala. mam 21, uzivam ju prvy mesiac (daylette) a dnes som uzila tretiu placebo tabletku , cize uz treti den mam pauzu v uzivani aktivnych tabliet a mala by som mat uz treti den menzes (podla letaku aj doktora). menzes som este nedostala, v letaku takato situacia nie je uvedena, takze neviem, ci je to normalne a telo si az postupne zvykne na takyto pre mna kratky cyklus alebo mam nabehnut k doktorovi (ale dlhy vikend pred nami). moznost, ze som tehotna, do uvahy zatial neberiem, ved to by bola dobra ironia :D dakujem vam za mile a trpezlive odpovede ;)

M 25

Nela ti dobre napísala, menštruácia nikdy nepríde hned v prvý den :D

mne chodí tak tiež na štvrtý den..
ale nepočítaj to do pauzy, normálne osem dnovú pauzu, tie placebo a potom užívaj klasicky dalej hak, aj ked budeš mať menštruáciu ..

Nela41

Asi moc pozorne nepočúvaš lekára ani nečítaš leták. Menštruáciu nedostaneš hneď v prvý deň pauzy, to keby si ju náhodou zabudla zobrať by si ako chcela hneď krvácať či čo? :-D ach bože.
Zvyčajne chodí tak okolo 3-4 dňa pauzy, ale môže prísť kedy chce v tej 7-dňovej pauze. A aby som ušetrila ďalšie zbytočné fórum áno smieš brať tabletky aj počas menštruácie takže po 7mich dňoch ďalej pokračuj antikoncepciou.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.