Žlčové kamene

RNG

Aspon nazorne vidis, preco nie som az tak velmi za tu nasilnu kuru vypudzovania kamenov, skor za jemnejsiu postupneho rozpustania. Alebo este lepsie , preventivneho predchadzania.

alibi

RNG bavila som sa o tejto kure so svokrou (lebo si ju chcem vyskusat), ale vraj jej mame sa pri tejto kure zasekol kamen v zlcovode a musela ist na tu operaciu aj tak. co si o tom myslis?

RNG

Nevidim dovod, preco by mali mat lekari zaujem na setreni statnych penazi. Ich prvy a obvykle jediny zaujem je, co z toho oni osobne dostanu. Tj spravaju sa ako drciva vacsina ostatnych ludi a nie ruzove obrazky ktore o nich tlacia v "informacnych" nediach
Ani samotne statna sprava nema zaujem na ziadnom setreni, ved pozrite rozhadzovanie penazi statu. Preto sa vsetky staty v sucasnosti zadlzuju systematicky a jedine, o co sa statni zamestnanci naozaj staraju, vcitane o politikov, je kolko oni z toho dostanu.

RNG

Cholinove kamene nevidiet na roentgene, ale daju sa vidiet na ultrazvuku.Ak nemas nic velke viditelne, mozes vyskusat to rapidne cistenie pecene a budes prekvapena, kolko malych zelenych zrniek/kamienkov sa ti vyluci pri tej silne navodenej hnacke. Naviac aj taky kal plavajuci na vode, co je prebytocny cholesterol v peceni.
Ale mozes pokracovat aj ovela jemnejsie, pouzivanim protokolu dr ZBerksona alebo inych doplnkov riediacich a zosilnujucich tok zlci a zaroven pouzitim mikrovlaknin ju vyniest z tela, aby sa nereabsorbovala.

galaxiaXY

moj lekar povedal, ze neexistuje ziadny sposob zbavenia sa kamenov len operacia. som prekvapena, ze v tych videach to vyzera realne a ucinne, lekari by mali vediet o tejto moznosti, ved to usetri statu peniaze, nie?

asafoetida

dakujem RNG
mam krabicu chanca piedra porciovaneho caju, na nej odporucaju pit 3xdenne salku. robim to asi tri mesiace, 2-3x denne salku chanca piedry. myslis si, ze to bude stacit na to, aby som sa odvazila vyskusat tu metodu vypudenia kamenov, alebo mam radsej pokracovat este mesiac ci viac a skusit potom?
ako som napisala, na sone mi povedali, ze zlcnik mam cisty, takze predpokladam, velke kamene by tam nemali byt. alebo mozu ale tie neviditene ???
trosku som z toho zmatena, no vyskusat by som to vypudenie raz chcela
dakujem za odpoved

RNG

Ta radikalna metoda vypudenia pracuje mnohym, ale obava, ze sa zasekne velky kamen cv zlcovode je realna, aj ked len u maleho percenta ludi. Osobne radim skor zacat pravidelne pit caj z byliny chanca piedra, z kopcom lyzice byliny denne, to moze casdto tie kamene postupone rozlozit. Alebo aspon zmensit, aby sa dali vypudit

asafoetida

bola som na sone zlcnika, nezistili mi kamene, hoci bolest, ktoru citim, nasvedcuje tomu, ze to kamene mozu byt. moja lekarka po precitani spravy zo sona o neexistencii kamenov povedala, ze nie vsetky druhy je mozne zistit sonom. navrhla vycistenie zlcnika a odplavenie kamenov. chcem to skusit, hoci ma druha lekarka zastrasila, ze ak by tam bol vacsi kamienok, mohol by sa zaseknut v zlcovodoch a to by somm muslela letiet pod scalpel.
cistiaca kura, ktoru mi odporucila je opisana tu: www.zdravi-az.cz
s nasla som nieco podobne aj tu: www.youtube.com
mate niekto skusenosti s touto kurou a ci je mozne si sposobit vacsie problemy ci koliku ak by sa ten kamienok na polceste zastavil? za rady dakujem

ivana45

nanina, suhlasim s matem59.
Mas dobru sancu, ze taky kamienok ta
opusti bez rozlucky. Spolu so zlcou prejde do creva a do stolice a ani o tom nebudes vediet.
Ak sa bude komplikovat, musia to riesit chirurgovia. Nie vsetky kamene sa daju rozbijat ultrazvukom. Chirurg povie.