Čítať patnerovu poštu?

PoPotvorka

ano ! obcas treba ..... moc pekne to napisal Mimulus ..... ak mas podozrenie kludne ,ved aj toto patrí k obdobiu budovania spolocneho vztahu ... no nie? :))

Jefitto

No vidite... :) Ako dlho ste poznali svoje partnerky/partnerov kym ste sa dali dokopy? Tipujem, že niekoľko týždňov alebo tak... tak potom sa nečudujte...

allien

ja som raz zo srandy precital tajne priatelkynu postu ze co za kraviny si vypisuje a nasiel som tam ze ma podviedla =D laska jak ma byt

Saskia22

Ahoj, citat - necitat. Logický sa hovori, že nečítať, ale teba to nutká sa pozret. Ja som to tiez urobila vsetci ma povazovali za ubohu a bla bla ale aspon som zistila, ze moj partner si radsej písala a vyecaval mojej kamoske ako mne. sice ma to odrovnalo a bol z toho krik ako som si to dovolila ale otvorilo oci. Takze skus sa jej opýtat a ked bude zatlkat tak nakukni, bud sa utvrdis, že ano je ti verná a neklamala a mozes jej doverovat. Alebo ze ta oklamala. ale zase aj zálezi co za obsah správ si precitas a ci vlastne sa niekedy s tými ludmi aj stretla a tak. Ci nejde len o slovné ulety a tam to konči, aby si ty nebol ten co vyjde z toho zle ako sliedic a nedovercivý. drzim palce

Dadula56

Lelo a naco sa pytas, ked zjavne chces pocut iba to, ze si to mas precitat a vsteky rpispevky, ktore ponukaju ine riesenie resp. iny nazor ti ocividne piju krv?
Posta sa partnerovi necita, za ziadnych okolnosti. Co spravis, ked si to precitas a zistis neveru?Pojdes za nou, ze "odhalil som ta!"?Ako to vyriesi situaciu s neverou?Akurat sa strapnis, ze lezies do posty a narusas sukromie, tvoja zena len na zaklade toho, ze si to zistil s neverou prestane podla teba? Ak mas podozrenie na neveru ries to inak. Mimochodom, ona uz ten vas vztah davno zahodila, takze uvazovt tym smerom, ze ty to nemozes zahodit...mozes.

Slecna A.

lelo, tak chod za nou a povedz jej, co som ti napisala nizsie...Naco tu este sedis? Ked sa s nou budes bavit ako dospely rozumny clovek, bude (pravdepodobne) aj ona taka k tebe. Cize uprimna.

lelo111

Kedy si mozes byt so vsetkym isty? Ked ta bude partner klamat, ako vies, ze ta klame? A ako mu mozes uplne verit, ked ta uz raz oklamal. Vernost sa neda dokazat. Nevera hej.

Jefitto

Vieš, ja si myslim, že vo vzťahu si treba povedať všetko, komplet všetko, aj keď ťa chytne sračka... jedine tak si môžeš byť všetkym istý

Slecna A.

necitat!!! necitat!! a este raz necitat! Ako by bolo tebe, keby sa ti niekto smatral v tvojej poste??? Akekolvek podozrenie na neveru sa da normalne vydiskutovat, netreba sa kvoli tomu ponizovat a sacovat sa niekomu v poste.....
Mas neistotu? Pytaj sa, pros o uprimnost. Pros o to, ze AK by ti aj bola neverna, radsej nech ti to povie, lebo ze ta podozrenia vnutorne zozieraju a ze by si bol 100 raz radsej, keby si vedel cistu pravdu (nech to boli akokolvek), ako keby si mal zit v neistote....Skus to najprv takto