Vtieravé myšlienky, uzkosť

Príspevok v téme: Vtieravé myšlienky, uzkosť
Saskia22

Dobrý deň, stretli ste sa s vtieravými negatívnymi myšlienkami? Potom následne ťaživý pocit na dusi plačlivosť a nevedno s tým bojovať??
U mna to prislo dá sa povedať z ničoho nič, brala som ATB Klacit a zacalo to v tom období, myslela som, že to prejde po vysadení, ale nie už to trvá dva týžde a uplne ma to odrovnáva z normálneho života.
Ďakujem

Saskia22

ja som z nitry a ty? no ako ja sa chcem toho co najskor zbavit, je strasne trpet plakat neustale sa trápit tým istým dokolecka. moj muz je zo mna zufali, nedokazem sa na nic sustredit a neustale mám v podvedomi tie myslienky a uzkost na dusi.

zewa

Ta dlzka byva 45-50 minut. A nechci vsetko naraz. Pekne postune jej to vyrozpravas a ked to nestihnes na jednom sedeni, budes pokracovat na dalsom. Ja som tiez vsetko nestihla hned. Mne pomohlo hovorit o tom dokolecka. Niekomu vyrozpravat cely pribeh.
Nie je ti zbytocne.
Pokial viem, niekde robia aj uvodne 90 minutove alebo Albertova niekolkohodinove sedenia. Ale ja som sa s tym osobne nestretla.
Z akeho si mesta?

Saskia22

zewakolko minutove su tie sedenia a aj ti to nieco dá ??? lebo mne povedala ze dve do kopy spojit nemozem a obávam sa ze za 45 minut len zbytocne vytiahnem zacitok a bude koniec a budem tak kde na zaciatku.

Saskia22

Dufam, ze ma to prejde co skoro, ako uz to casom ustupuje, hlavne ked sa zamestnám na celé dni ale aj tak je nieco stale vo mne co mi stíska dusu :-( no na 15.11 som objednaná, ale je to večnosť.

zewa

Tak ja som vedela z coho tie myslienky su (povod), len som ich nevedela zastavit. Su na to rozne techniky a hlavne mi pomohlo dokolecka o tom rozpravat. Neboj, bude to dobre ;) Verim, ze necakas dlhsie ako 3 tyzdne.

Saskia22

zewa a aj si prisla na terapii preco to tak vlastne je kde je tvoj problem?? ako ja som sa objednala ale vsade sa tak dlhooo caka, a dufam, ze to pominie ja sa k tomu tam vrátim budem o tom hovorit a budem tam kde teraz ..

zewa

Tiez som vtierave myslienky zazila a pomohli mi na to iba terapia a AD. Tiez to nebolo v jednom kuse, ale napriklad tyzden des a 2 mesiace klud. Ak sa to bude opakovat, skus pouvazovat o odbornikovi. Skus aj www.martinus.sk

Saskia22

a smiem sa spýtat kolko más rokov??? ja mám 27. ja si mysel neustále zamestnávam vyhladávam spolocnost vtedy mi je fajn prípadne sa niekomu vyrecnim, ale ako som sama doma s detmi je to hrozne. Doma ma nic nebavi premáham sa k práci.