Som privelmi ziarliva...

Príspevok v téme: Som privelmi ziarliva...
nestastna21

ahojcek,mohol by mi niekto poradit? citim sa dost zle totiz mam problem s ktorym sa neviem vyrovnat som ziarliva neviem ci v norme mne sa zda az moc ziarlim na kazdu p...u ziarlim ked si priatel napriklad cita noviny a su tam hole zeny napriklad ako v novom case alebo ked ide po ulici nejaka baba v minisukni alebo s peknym vystrihom casto uroobim partnerovi vycitky ked sa pozrie ja naozaj neviem co to so mnou je staci ked nie je so mnou a ja si predstavim ze je niekde vonku a su tam take zenske az sa trasiem od hnevu neviem co mam robit nici ma to psychicky a jeho to uz tiez zrejme unavuje Som si vedoma ze tymto nas nicim ale nemozem s tym nic robit sex je vsade a vsade jeho kamosi nemaju nic ine len babenky a jebacky a ja chcem romanticku lasku Dost sa uz zacinam bat ze take nieco ani neexistuje v dnesnom svete ;o((

bzzzzzz

V kazdom vztahu by malo byt trochu ziarlivosti, pretoze potom si opačne pohlavie moze mysliet ze tomu druhemu na nom/nej nezalezi.

nonko

To mate fajn, moja priatelka neziarli voooooobec, ani malililililinky naznak. To je myslim horsie, obcas neviem co si mam o tom myslet. Vobec ju netrapi kde som, co robim, s kym som.. nic

envy

ja sa uz snazim nejako krotit vsetky moje pochybnosti a vysvetlovat si to logicky ci racionalne...druha vec je, ci sa mi to aj dari :)))

nestastna21

ENVY ja ta za toto urcite odsudzovat nemienim a urcite nie si cvok! To by musela byt cvokaren pre vyse polovicu zenskej populacie,aj ja som to robila.Na tom nie je nic zle,jednoducho si overit urcite skutocnosti ja napriklad sa radsej dozviem krutu realitu ako tapat a mysliet si ze aaa on ma velmi lubi,nema nikoho len mna a mna...a to je moj problem stale myslim na to najhorsie...aj mna uz unavuje moja ziarlivost,ale co pomozem si? nenachadzam na to ziadny liek 100% dovera je jediny liek ale velmi zriedkavy...;o(

envy

strasne nieco s nami,baby :) ja mam toto iste..s priatelom sa lubime a verime si, ja viem, ze by ma nepodviedol, ked je vonku s kamaratmi,a le aj tak sa toho nechutneho pocitu nedokazem zbavit...zoziera ma to. dnes som mala napr.v rukach jeho mobil a tak som si nejako (vieeeeeeem, nema sa to..) kukla smsky a tam bola od nejakej baby, ja sa spolieham ze nejaka spoluziacka, ale taku som mala potom sklesnutu naladu..kto sa vela pyta, sa vela dozvie, ze ano :))) nakoniec som si vsugerovala, ze o nic nejde, ale mna uz toto zoziera..asi som cvok a sama sa sebe hnusim..takto si kuknut smsky...

alena001

ahojky.ja mam presne ten isty problem.tiez ziarlim ked moj frajer ide vonku s kamaratmi.hned si predstavujem ze pozera po nejakych zenskych co su tam a tak..tiez sa tej zierlivosti nemozem zbavit,aj ked by som velmi chcela.vidime za len cez vikendy a mna napadaju take veci ze co tam moze robit s druhymi.uz ma to unavuje ze som taka ziarliva no nemozem sa toho zbavit:(:(

nestastna21

Ja to poznam..sice nie so skolou,ale s pracou...cele tyzdne byval prec a vidali sme sa len cez vikendy,najprv mi to nevadilo,lebo som bola velmi zalubena,ale po case napriklad ked chodil von s kamaratmi co si tam vodili 'babenky'som si myslela ze ma slak trafi...ako dlho ste spolu? my uz 4 roky na stare kolena mi zacina preskakovat...

oli

uff,ahoj,ja mam ten isty problemik,neziarlim,ze kuka na zenske v casopise alebo tak,ale takisto mu to casto vytknem.Najnovsie mam strach ze ked pojdeme na vysku,tak ze sa mi oddiali,lebo co oci nevidia,srdce neboli.