Potrebujem mať v hlave jasno.....

Príspevok v téme: Potrebujem mať v hlave jasno.....
ketsut

Ahojte, poprosila by som vás o váš názor...
Zoznámila som sa s mužom, ktorý javil o mna od začiatku záujem...milo sa správal, komplimenty..skrátka sa na mna namotal. Ja som bola tá, čo si trochu držala odstup. Potom prišiel od neho bozk, čo vo mne vyvolal zvláštne pocity, skrátka čím viac sa mi začal páčiť. Problém bol v tom, že sme sa dva mesiace nevideli, lebo robí v zahraničí. Samozrejme, že som čakala, že ked sa vráti z práce, bude náš vzťah dalej pokračovať...len on začal byť taký zvláštny akoby si začal držať odstup, ked som sa na jeho správanie pýtala, že čo znamená povedal, že potrebuje mať v hlave jasno ako dalej bude náš vzťah pokračovať, že mi hlavu nechce pliesť....len mne sa to zdá zvláštne, že to čo on intenzívne začal akoby vychladlo...samozrejme, že som mu o svojich pocitoch povedala, aj čo mi vadí, aj to čo si na nom cením...a tak sa trošku zmenil...ale aj napriek tomu som zmenená, neviem čo môžem alebo mám čakať...

ketsut

no len čím ma ulovil..hmm to nechápem....však mi dal len jednu pusu nič viac....
nepoviem, keby ma využil vyspal sa so mnou alebo neviem čo ešte....
možno je to tak ako hovoríš....len on sa začal správať tak zvláštne pred týždnom ked sa vrátil domov.....a ja som mu o svojich citoch povedala až včera.....preto tomu nerozumiem

napadla ma ešte možnosť či ma neskúša....ked ja som bola na začiatku taká chladná, či si ma nechce preveriť ako sa zachovám či mu na nom záleží...skrátka neviem

Magy

ketsut - sice nepises vek tohoto "gavaliera", ale v podstate opisujes typicke spravanie muza-lovca. ma zaujem o teba, kym na teba poluje, spravi prve-posledne, ale akonahle ta ulovi, ci uz fyzicky alebo v tebe prebudi to, o co usiloval, si ziskana trofej, dosiahnuty ciel, stavas sa pre neho nezaujimava a hlada dalsiu princeznu, ktoru by mohol dobyvat.
je to vdaka id (id, ego, superego), mnohi muzi (bohuzial) to maju silnejsie nez naucene a moralne spravanie - moralne by bolo dodrziavat sluby, pokracovat v zmysle svojho konania a cinov, nie zrazu "prevratit kabat" a dakujem, mam co som chcel, idem polovat na inu srnku.
takze na tvoju priamu otazku co to ma znamenat on odpovie vyhybavo, ze sa hlada atd. ale v podstate uz stratil zaujem, aj ked vedome za to mozno ani nemoze, je to silnejsie nez on.
tym ho nechcem ospravedlnovat, len sa ti snazim vysvetlit princip preco sa tak sprava.

ketsut

on sa správal tak týžden pred tým ako som mu povedala, čo k nemu cítim....skôr som si myslela, že ho niečo trápi tieto sviatky (ked prišiel pred rokom o mamu) ale povedal mi, že nie je to tým....
myslím si, že ani iná žena v tom nie je, lebo sme v kontakte každý den voláme si píšeme...a on má pracovnú dobu od rána do večera aj soboty aj nedele a celkovo on nikde nechodí po krčmách, diskotékach...on je taký typ domased skôr.....
aj ked sme spolu teraz boli tak mi povedal, že túžil sa ma dotýkať, bozkávať..ale že sa krotil, lebo mi nijako nechce ublížiť, ani hlavu blázniť....
ja len nechápem čo je to mať v hlave jasno a z čoho.....

Leela333

Tak sa mi zdá, že ti práveže chcel hlavu popliesť. Z toho čo si napísala by som povedala, že si ho zaujímala len kým si sa mu nevyznala zo svojich pocitov k nemu.
Alebo sa tam v zahraničí zahľadel zas do inej.