Uzkost, pocit na zvracanie a odpadnutie, vycerpanost, malatnost, bolesti hlavy

Príspevok v téme: Uzkost, pocit na zvracanie a odpadnutie, vycerpanost, malatnost, bolesti hlavy
Dano1989

Dobry den,

Mam 24 rokov, a uz pol roka chodim na rozne vysetrenia a neviem co uz mam robit...
Prichadzaju na mna tazke stavy, zacne to zvysenym busenim srdca, pride na mna velky strach uzkost, hlavne v uzavretych miestnostiach, velmi neprijemny pocit, zacnem sa potit, bolesti hlavy, velmi tazko sa mi dycha, citim bolest medzi lopatkami, zavrate a pocit na odpadnutie ale najhorsie su tie pocity uzkosti, zacnem sa cely triast a je mi na zvracanie, prezenie ma a pocit na odpadnutie stale grgam akoby mi zle pracoval zaludok . Tento pocit dostavam aj v aute, v nakupnom centre, najhorise to je v noci, akonahle sa zotmie, pride na mna stav ako keby som bol opity, som spomaleny, stale vycerpany a boli ma hlava....uzkost mavam pravidelne.
Stalo sa mi to pred pol rokom, kedy som bola na pohotovosti a taha sa to so mnou az dodnes. Bol som uplne zdravy clove, sportovec a zo dna na den sa vsetko zmenilo. Je to hrozny pocit, kedze nepijem alkohol, kavu, nefajcim a z nicoho nic som chory clovek a nemozem normalne fungovat.
EKG som mal v poriadku, gastro je v poriadku, zistili mi intoleranciu na mliecnu bielkovinu, ale aj ked nejedavam mliecne vyrobky, je mi velmi zle a nic sa na tom nezmenilo.
Neviete mi prosim niekto pomoct? Uz som bezmocny a lekari mi dodnes nic nezistili. Nemoze to byt nejaka psychicka choroba??

Jaja123321

Ahojte, ja mam rovnake problemy ale prejavuje sa to skor akoby trpnutim koncatin a pocitom akoby som dostavala infarkt, trpnu mi ruky, nohy, krk, usta, akoby som sa mala niekam stratit, studene spotene ruky a nohy, nahle strasna unava. Niekedy to pride samo od seba akoby po jedle alebo ked si dam trebars viac alkoholu tak na druhy den mam pocit ze umieram. Vraj to moze byt intolerancia na alkohol ale stava sa mi to aj po jedle. V posledom case som skusala paleo dietu a podarilo sa mi schudnut 5kg a mam intoleranciu na mliecne bielkoviny.Ak mate alebo zazivate nieco podobne tak poprosim o radu. Mam aj nejake kvapky od homeopata a skusala som ich chvilu nejest a prave v tomto case sa to zhorsilo.

sumiacan

Zdravim ako kazdy co tu pise..v 20 som mal tieto uzkostne stavy busenie srdca kazdy druhy den na pohotovosti..stale v noci..podstupene vysetrenia vsetko ok nakoniec mi doktor zabil ze hypochonder. Tak nervy hned..ked zlyhava nedicina na chybe je pacient logicky nie? Siel som za ludovym liecitelom...momentalne je uz len v prahe pan pavel šima. Zacal som pit caje a dbat o seba...zrazu som hypochonder nebol...vsetko zmyzlo ako mavnutim prutika. Az po dlhsej dobe som si uvedomil zazrak bol v tom ze sa clovek o seba zacne starat. V tom je cele toto kuzlo. Zdrava strava vela cerstveho vzduchu a nebude ti nic...momentalne ako toto pisem mam fatalne problemy ale ked vidim prispevky ostatnych uz mi je lepsie..psychika je 50% zdravia a budem sa o tom kludne hadat 30% pravidelny sex takze na choroby ostane 20% co zlykvydujes spravnou zivotospravou a choroba nebude mat v tvojom zivote miesta

laacike

Ahoj.
Mal som presne rovnaky priebeh, jedneho dna to na prislo z nicoho nic.....a tahalo sa to asi 3 mesiace, odpadavania tocenie hlavy busenie srdca uzkost grganie creva atd, jedine co mne pomohlo bolo si povedat ze ked umriem tak umriem ale zacnem sa zdravo stravovat a cvicit...ved co s tym stratis, a aha po mesiaci ked som si uvedomil ze zvladam cvicit 30 minut v kuse tak som si povedal ze asi neumrem len tak lahko a postupne uplne zmizly vsetky priznaky, panika uzkosti atd....takze je to vo velkej miere v hlave.... takze vela stastia a vydrz, keby to malo prijst tak uz to mas zasebou, ale si tu prekonal si uz toho tolko, neni si slaboch. caw

celebrita facebooková

Ja som mávala bolesti hlavy, sračky a grcačky, prdenie a bolesti brucha. Poslala som do prdele všetko mliečne, sladké a mastné, konzervanty tiež a odvtedy svätý pokoj. Zaradila som do stravy hlavne veľa zeleného šalátu a surovej zeleniny. Z času na čas chlorellu a spirulinu, vlákninu. Pitný režim O. K. Mojej lacnej doktorke som také veci ani nemohla povedať, lebo už pri zvýšenom cholesterole splietala čosi o psychickom pôvode, mala som dosť. Bolo mi treba konať podľa hesla "Do cvokárne nejdem, pomôžem si sama..." nakoniec v Procare zlatý, dobrý pán doktor na gastro zistil aspoň laktózovú intoleranciu, o blázninci chvalabohu ani slovo, však súkromné centrum, nie? Potom ešte Interklinik, kde sa riešilo niečo s intoleranciami: síce ako samoplatca, no tak ale aspoň to mám na úrovni :)

dusan1256

ja som mal presne take iste problemy .. bolo to psychickeho charakteru .. od kedy beriem Magnezium každy den a pijem Lubovnikovy čaj a medovku tak musim poklopat rok mam od toho už pokoj :) skuste..

kelpinka

Neviem z pár príznakov som usúdila že by to mohla byť kľudne aj tetania,ktorá môže spôsobovať únavu alebo točenie hlavy,podľa mňa by si mal navštíviť nejakého psychiatra a povedať mu o svojich príznakoch, mohla by to aj tetánia.

Jedna

Nemal si niekedy kliesta? Toto vyzera ako priznaky chronickej boreliozy... Lyme disease.... Pozri ai nieco o tom na nete, daj sa vysetrit... Aby si neliecil nieco, co vlastne nemas a nakoniec skoncis na psychiatrii na AD

Jaja31

Všetci co opisujete problémy s dýchaním, stavom na odpadnutie, úzkosť a podobne máte pravdepodobne tetanicky syndróm. Treba si dat spraviť testy u neurológa a on Vám aj predpise potrebné lieky. Dá sa toho zbaviť len to chce čas.