Baby, čo sa vám páči/nepáči na chalanoch?

SoundLift

flegma, ale tu na fore sa da z niektorych prispevkov dost nasmiat, ze? :D Tak asi v Tvojom okoli su ludia prilis vazny no. Ved to si clovek musi robit niekedy srandy, ved by sme poumierali uz len pri pohlade na cenu chleba v potravinach.

pan d.

Bud to mas alebo nemas, naucit sa to neda. Jeden z rodiny povedal na oslave vtip, ze ha ha, fakt srandovne a ked videl, ze sa nesmejem, tak ma zacal pomaly urazat za to, ze som na dochodku. Typicke pre akoze zdravych ludi. On je sice zdravy ale IQ hojdaci konik. O svojom synovi, ktory ma schizo povedal, ze ved ma svoje roky, tak nech robi, co chce:)))

flegma

SoundLift - ono vela ludi sa domnieva, ze zmysel pre humor je, ked vedia povedat dva vtipy :) ja naozaj poznam velmi malo ludi, co ho maju, a najhorsie je to u zenskeho pokolenia...

SoundLift

watcher nepotrebujem nic predvadzat a uz vôbec nie takto ked si o to poziadas to je take nespontanne potom :D Mne to prislo, ze ta poziadavka zmysel pre humor predsa nemôze byt tak narocna :) Ak si muz vie urobit srandu aj sam zo seba tak potom je to spravne. Kazdy kto si vie urobit srandu zo seba si myslim, ze ma zmysel pre humor :) a navyse ak si ju vie urobit zo seba tak ma pravo si urobit niekedy aj z inych :D Mna vytaca ak si niekto z niekoho robi srandu a sam na sebe ju nevie prijat.

Sejla

aj ja si myslím, že flegma má náročnejšiu požiadavku ako napr. Mrska Silvuska :) Tej stačí málo ku šťastiu:D ...Ale celkovo si myslím, že tu nikto nie je nejak moc náročný...