Nenavidim zivot...

Príspevok v téme: Nenavidim zivot...
padly anjel

Ahojky vedel by mi niekto vysvetlit o com je zivot? Mam 20,nemam nic,svojho otca nepoznam,moja matka pije a nechce pracovat,neraz ma aj zbila,ked som bola mala nechala ma babke a zurovala s kamoskami,to iste spravila mojmu malemu bratovi,ktory musi teraz byvat s babkou,lebo jeho otec takisto pije,prepili cele dedicstvo,ja som sa po smrti mojho deduska musela odstahovat z domu,ktory je uz predany a babicka odisla byvat k tete,ktoru zaujimaju len peniaze.Pracujem v Anglicku s mojim chlapcom,ktory ma zachranil pred istou ulicou a prostituciou a snazim sa ako najviac mozem,ale viem ze nikdy nebudem mat dom,deti a psa,lebo mi nic nemame,aj moj priatel je chudobny zaciname od nuly a na domcek su treba velke peniaze Neviem co mam od zivota cakat uz som casto rozmyslala nad samovrazdou nemam nikoho len priatela a za to som vdacna ale co je toto za zivot...moje kamaratky su na vysokej maju rodinu chodia na diskoteky a ziju a ja? Mala som ist do skoly maturovala som so samymi jednotkami a uz som bola prijata a co z toho nemohla som z toho stipendia by som mala akurat na knizky a mozno na internat...povedzte mi niekto prosim zmysel zivota,uz ma naozaj prestava bavit...dakujem za pochopenie...

mathula

Ahojte ked to tu vsetko citam az mi je smutno ze kolko je takych ludi co sa trapia a ty co sa maju dobre a nikdy im v zivote nic nechybalo si ani neuvedomuju co maju..ja som mala tiez strasne detstvo otec ma bil ale stala pri nas aspon mama no casom to psychycky nezvladla a isla do nemocnice ja som sa modlila aby som mala 18..ked som ich konecne mala a byvala uz iba s mamou tak som musela ist byvat k otcovi vtedy sa ku mne spraval uz normalnejsie nikdy ma uz nezbil ale stali sa niake veci a uz som to nezvladala tak som odisla so ciech a nedokoncila som ani skolu..po par mesiacoch som sa vratila teraz ma mama noveho priatela a byvame unho, lenze kazdy den pocuvame ze mame odtialto vypadnut to nam vykrikuje jeho brat viem ze sme tu cudzi ale mamin priatel si nas ani mamu ani len nezastane..moja mama je na invalid.dochodku a teraz neviemm co budeme robit? kam pojdeme byvat? mam pracu rozmyslala som ze by sme si mohli zobrat pozicku a kupit byt ale neviem ci by nam ju dali a ked aj hej nezarobim az tak vela ci vobec budeme schopne to splacat, a este mam aj mladsieho brata co s nami byva...niekedy ma tiez ten zivot nebavi..neviem ani co bude zajtra

MILOSSS

MARIA

ale tak vies kazdy sme nejaky a obcas take nervy mam na setko a niekedy som taky stastnucky tesim sa z malickosti a raz mam pocit ze ma ma kazdy dakde hlboko ja nechapem ci si ludia divny ci ja??citim sa stale rovnako chyba mi taky kamos ze naozaj:)inac nwm kedy ti odpisem v utorok teraz ma caka operacia prsta naa ruke:)ale urcite ti napisem:)ak ces mi posli mail a popiseme?

klara5

má!!!!!!!!!!!!!!!!!
a aký zistíš až tak o pár viac rokov a až potom spätne pochopíš , život ti veľa zobral tak má u teba dlh a musí ti to vrátiť, drž sa, neopušťaj sa lebo je stále pre niečo žiť , (niektoré posrané dni) aj pre slnko, ktoré ti zohreje tvár a telo a zhlboka sa nadýchneš

keď som toto čítala akokeby som čítala presne o sebe tak pred 15 rokmi, ale uveríš a spomenieš si na mňa až neskoršie . prajem ti nájsť veľa krásnych vecí okolo seba pre ktoré treba žiť (možno jedna z nich je aj tvoj brat u mňa to bola sestra )

MILOSSS

AJ TAK JE ZIVOT DAKEDY NEFER KED DAKTO VRAVI HLADAJ CHYBU V SEBE MAM VELA CHYB ALE SAK NE SOM STALE NA VINE JA..SAK DAKEDY SI MYSLIM ZE JE AJ NIEKTO INY ALE AJ TAK SU LUDIA FALOSNI A AZ KED ICH DACO STVE ALEBO TRAPI AZ POTOM SA OZVU

inkubator

Troska, ak chces priatelov, tak sa prestahuj z SK, niekam inam. Ludia na Slovensku su strasni k.... Vsade inde v cudzine si z nich robia srandu.

paula07

Ahojte, keď som bola ja na dne, pomohli mi internetové konzultácie so psychologičkou.Dáva úplne iný pohľad na život a posiela aj rôzne materiály.Tu je kontakt, keby ste chceli:kvetinkaj.s@gmail.com