Rady na priberanie!

Príspevok v téme: Rady na priberanie!
Jojkos

Ahojte mam 18 rokov. Mam 173cm a vazim okolo 50 kg. Dlho sa snazim pribrat ale nedary sa mi uz dlhu dobu som zaseknuty na tejto vahe. Rad by som preto poprosil o nejake rady co jest a podobne rady aby som cim skor priberal. Uz ma to nebavy byt taky chudi:(. Jem 3 krat denne to vzdy. Niekedy aj viac. Ja to nechapem uz:(. Poradte ci nejake lieky ci nieco. Ale zasa nie nejake bizardne drahe tabletky alebo strasne narocnu fynancnu....... Prosim poradte. Budem vam velmi vdacni:)

Lulita

dazdovka - ci som bola hladna viac, asi nie, lebo ja som stale vela jedla :) a nikdy ani deko som nepribrala, pribratie neprislo hned, ale behom roka 10 kg som nabrala k svojej spokojnosti, ano rovnomerne, mala som postavicku ako lusk :) ako sa volali neviem, ale je to jedno B12 su vsetky rovnake :) bolo to pred veeela rokmi, isla osm k dr. ze chcem pribat a on mi to predpisal, ale bolo to aj na volno, v tej dobe to aj vela stalo, okolo 300 sk

dazdovka

Lulita a to si brala za účelom pribratia? ako sa presne volá ten liek a ako pôsobil? bola si viac hladná? pribrala si z toho rovnomerne?

JessicaI

Jojkos

ja mam opacny problem. Mam vela kg. Dopracovala som sa k nim tym, ze som jedla skoro stale a vsetko. Hlavne sladke a biele pecivo, chlieb. Taktiez velmi vela zmrzliny smotanovej a nutela, kt. som vyjedala z pohara lyzickou aj vecer.
Drzi paste aby sa Ti podarilo pribrat na kg ktore potrebujes.
Len to neprezen...

Katherin

no 3 krat denne ti nestači jesť .... tu maš vzorovy jedalniček ..
R: 2 rožky s tvrdym syrom s nejakou smotanou natierkou tie maju najviac kalorii alebo pašteky najlepšie je maslo hrubo natieraj a pohar kakaa
D: opať rožok s niečim alebo nejaký koláč a dopraj si k tomu aj ovocie a nejakú napolitánku alebo čo máš rad
O: polievka snaž sa velké porcie a druhe to čo jedávaš len viacej prílohy a potom si daj zasa nejaký dezert čokoládu,koláč,zmrzlinu čo máš rád
O: taký istý ako desiata
V: najlepšie varené jedlo velká porcia vačšia ako ostatný a ak máš studenú čiže pečivo tak 3 chleby s niečim alebo 2 rožky s niečim
V2: 100g koláča alebo palacinky alebo chlieb + ovocie a nejakým mliečnym nápojom to zapi ak zvládaš tak jedz kludne viac...jedz hlavne čo najviac večer vtedy to už nemá organizmus kde spáliť..... ja mám taku istu výšku a važila som 44 tymto jedálničkom a miernym cvičenim nabereš nerob žiadne aerobne cvičenie maximane porob nejaké brušaky velmi málo pohybu proste ..... ak ti nechutí jesť tak si kúp Peritol je ta podporenie chuti do jedla a nebudeš pri ňom cítiť sýtosť .... potom sa nezlakni ked ho prvý den užiješ budeš mierne omámený

Magy

jojkos - mal som presne ten isty problem, kedysi 185 a 60-65 kg. tycka od fazule ;)
u mna to ale bolo aj kvoli sportovaniu a praci.
potom som odisiel zo slovenska do zahranicia (irsko) a cuduj sa svete - kila v priebehu par tyzdnov az mesiacov naskakovali same.
zmena stravy, podnebia a prostredia (mili a usmievavi ludia okolo, ziaden stres a zhon, pohodicka) robia straaaasne vela! ;)

unknown89

ja som mal pod. problem ... mne pomohlo cvicit doma .. klasika .. kliky ... a kadejake cviky co zvladnes aj doma .. 3-4 krad do tyzdna 20 min. a za 3 mesiace pocitis rozdiel ...ja som pribral cca 15 kilo za 2 roky ...