Zmenšenie alebo vymodelovanie pŕs

Príspevok v téme: Zmenšenie alebo vymodelovanie pŕs
ali17

mam 20, košíky D. a strááášne nízke sebavedomie, zlé pocity zo samej seba. hnusím sa sama sebe. začalo to asi v 16 ked zhruba za rok som zmenila číslo z pevných B , na neforemné, " mäkké" D . a tie nekončiace sa pohľady okoloidúcich chlapov..neznášam to. oblečenie na mne vyzerá, ako keby som ho mala po mojej 11 ročnej sestre. mama mi vraví , že som nevďačná. že mnoho žien by chceli moje číslo. no áno, ale pevné číslo.. kto mi vie poradiť čo robiť? navyše, ma už pol roka bolí chrbtica. kto má podobné skusenosti a ako to riešil ? alebo koľko by to stálo u chirurga?

barcuska

Ja mám síce opačný problém, ale aj v tvojom prípade len plastická chirurgia. Zatiaľ som bola len na konzultácii, ale budúci týždeň si už dohodnem termín. Kamarátky boli spokojné s doktorom Očenášom, môžeš sa objednať aj telefonicky pozri viac na

www.mgmmedical.sk

Marsmeloun

Ahojko kukni si temu zmenšenie prsníkov .... tam rieši tvoj problem strasne vela žien .... mna caká o o mesiac daco zmenšenie a modelacia .. tiež mám 20 ... a tento tvoj problém nevyriesi nic iné ... len plastická operacia alebo sa s tym zmieriť ... a ceny sa pohybuju ... od 1500 v štátnych zariadeniach do 2500 v sukromných