Xanax

Krau

No ako som pisal, tieto psychicke ochorenia su zaujimave...ja sam neviem, co si mam o tom mysliet, ale ja by som asi ziadne silne psychofarmaka nebral, i ked nikdy nehovor nikdy..
Co sa tyka tvojej otazky, neviem ti odpovedat, fakt nie som doktor a nebudem sa hrat na odbornika ked nim nie som,chapes.. :D

pan d.

Cize este raz. Dochodok som si vybavil vdaka mojej doktorke, teraz mi ona tvrdi, ze mam schizofreniu. Vtierave myslienky som vsak mal z lieku. Teraz ich nemam. Keby som jej povedal, ze neberiem ten liek, tak ma vyhodi z ordinacie. Chapes?:)

pan d.

Ona mi ma predpisovat take lieky, ake skutocne potrebujem. Ona ma zistit, aku diagnozu mam a az tak pisat lieky. Ale. U nas sa najprv pisu lieky a az potom sa riesi dezolatny psychicky stav pacienta:))))))))))) To som teda trafil do cierneho:)))))
Nic sa nebojte, oni vas vyliecia:)

Krau

No nevyjdem z toho :D ako som napisal, tieto psychicke ochorenia su zaujimave...a tie lieky mozno ze ani nie su ucinne, aj take teorie som uz pocul

pan d.

Respektive sa to u mna cele domotalo. Teraz mi uz moja Dr. tvrdi, ze schizofreniu mam. Preto mi predpisuje liek proti schizofrenii, ale mne to skodi, nie pomaha. Ked som mal problemy, tak mi pomahala, ale teraz som sa citil otrasne. Mal som z toho lieku brutalne vtierave myslienky. Teraz po vysadeni sa mi stalo dvakrat za den, ze ma prepadli take myslienky. Predtym som to mal permanentne.
Ak z toho vyjdes, tak si frajer:)