Bolesti v oblasti panvy..

Príspevok v téme: Bolesti v oblasti panvy..
DoDgeS

Ahojte...

Takže začnem takto venujem sa kickboxu 3 rok no nikdy som nedochodil Dovod je jediny stale po 1-2 mesiacoch som začal zazivat ukrútne bolesti v oblasti panvy nad stehnom pod bruchom ano bol som s tym u doktoroch ? čo mi zistili ? nič raz uzlinky a ptm nič nemam slov k lekarstve nič v zlom Ale fakt toto uz tak nejde moj sen je sa venovat kickboxu takto moj zivot nemá zmysel ak budem prezivat tieto bolesti skušal som vsetko maste vsetko dost dlho som aj oddychoval po tych bolestiach a som len posiloval a behal vtedy nič ani prve treningy pohode ... teraz jak som prišiel z treningy no ukrutne boleste jak dvihnem nohu tak krč ze sa az potim len ked kus pohnem hroza nechapem tomu prečo ? najviac tu bolest zazivam ked dvihnem hore nohu a vystriem pri kope fakt ja neviem čo už s tým robiť možem robiť niečo zle ? inak počul som jak dviham nohu akoby take pukanie tam tak neviem ale fakt robim niečo zle pýtam sa ? Veď ešte nikto kto trenuje kickbox nemal take problemy kamarati pohode a ja 3 roky po sebe a stale čo je to ? moje prekliatie aby som sa nevenoval jedinej veci čo ma v živote bavi zijem na dedine von moc nechodim jedine miesto kde som stastny na treningu a aj tam sa mi to musi kazit ja nechapem ten kto mi s tym pomoze budem do smrti zaviazany :) ....