Je to nevera?

Mimulus

diva.aktuality.sk

Takže asi tak.
Ak niekoho človek pobozká je to ,,podľa mňa,, väčšia nevera ako keby spolu opakovane spali! Ja to jednoducho neviem vysvetliť asi len tak, že sexuálny akt je jednoducho potreba živočíšnych druhov včetne nášho ale koľko živočíchov sa bozkáva?
Bozk ako taký je prejavom tých najhlbších a najúprimnejších emócií a kto len tak niekoho pobozká.... Tak len toľko

aadriaanka

Nóóó Mimulus ty máš dosť skúseností s dotyčnými ženami :)

Jahôdka a aké to je bozkávať sa so ženou, je to veľký rozdiel?

jahodka123

aadriaanka - heej, ešte na strednej sme tak blbli s kamoškou stále :D

Lulita - ano, keby je pritom a môže sa pozerať a bolo by to pre neho. Ale ja som myslela tak, že by mu to bolo za chrbtom. Tak ako v tejto téme bolo spomenuté.

Mimulus - prostitútky ma nezaujímajú. Ked by mal vypité a by sa s nejakou "cucol", tak to rozdýcham, keby to bolo raz. Ak by bol triezvy, videla by som to samorejme inak... Chlapi to vidia inak ako my. ženy si moc všetko berú..

Mimulus

jahodka123 bozkávanie s niekým iným je nevera toho najvyššieho kalibru!!! Veď si zober prostitútky - v živote nedovolia aby ich nejaký chlap pobozkal! A vieš prečo? Pretože bozk je emócia a emócia je bozk. Ak by sa s ním miluna prosto (vychrápala) tak ako chlap z vlastného pohľadu by som to dokázal odpustiť, pretože išlo výlučne o sex!!! Ale bozkávanie je už trošku vyšší level.

Teresita

podľa mňa áno. Je to len prvý príznak začiatku nevery, ale podstatné je, že to je nevera. A mala by si byť verná, pretože z takýchto prípadov je mi zle. Prečo podvádzať, ak niekoho milujete?

aadriaanka

Peta ja som raz pozerala srandovnú reláciu kde posadili ženu a pred ňu modela. Potom jej zaviazali oči a namiesto modela posadili šimpanza. Predstav si, že by sa niečo podobné stalo tebe :D Ja osobne by som v takom prípade oveľa radšej pobozkala peknú babu než opicu... :D

aadriaanka

Lulita no tak to neviem či sa to chlapom páči, ale mne by sa napríklad nepáčila predstava ak by sa môj frajer bozkával s iným.