Je to nevera?

kasandra

No ja som mala dvoch priateľov a nepodviedla som ich ani raz, zato jeden z nich podviedol mňa, sviňa jedna.
A čo sa týka bozkávania, záleží či je to bozk na líce alebo bozkávanie ako také. Ak je to to bežné bozkávanie, tak jasné, že je to určitá forma nevery.

Slecna A.

pre mna to nevera je. Ci podla teba je bezne, aby sa priatelia medzi sebou vasnivo bozkavali? Neviem, mam vela kamaratov medzi muzmi a nikdy som sa s nikym nebozkavala :D Toboz nie vasnivo. Totiz, za tym bozkavanim nieco je! Snad to neberies tak, ze sa bozkavate preto, lebo prosto nie je co robit??? Je medzi vami chemia, iskri to...
A co je vernost? Vernost si vynutit od nikoho nemozes. Je to nieco, co ti niekto dobrovolne "dava". Ziadne take, ze "som verna a preto nepomyslim na nikoho ineho". Vernost nie je o tom. Je to o tom, ze aj ked pomyslis na niekoho ineho, nemas prosto chut toho cloveka pretiahnut, lebo tvoje myslienky okamzite "pohlti" ten, komu tu vernost dobrovolne davas :)

Lulita

a suhlasim s bodkou, ze ked clovek ma potrebu vyhladavat inych, tak by mal prehodntit svoj vztah, ci je ozaj taky, ako ma byt

Lulita

daniela - preto som to tak napisala, lebo ja to tak citim, tak to robim, lebo mi je prirodzene byt vernou, nikomu nic nelinkujem, to musi byt prirodzene, takto to citit

2bodka

pomaranc99 mne nemusis vysvetlovat co nevera je :) ja som v prvom prispevku uviedla, ze pusa je podla mna nevera :)
len sa snazim poukazat na fakt, ze kazdy clovek je individualista a niekto to moze povazovat za banalitu :)