Je to nevera?

xdanielax

lulita - definicia hodna ucebneho materialu.
Verim, ze dalsi by tento nauceny a odpozerany "zvyk" popisali velmi podobne.

ale nehnevaj sa ... cele zle. Hlavne cast "nebude myslet na inych" "jeho pozoronost sa zameriava" a celkovo vsetko BUDE a NEBUDE.
to mi evokuje vazenie. Brrrr.

2bodka

miluna a skor je problem to, co citis k danej osobe, nie ci si ho pobozkala alebo nie. Lebo kym mas vztah, ale fantazirujes nad niekym inym a pritahuje ta niekto iny a chces niekoho ineho, tak potom asi otazka nie je na mieste. Treba potom zmenit partnera asi ;)

2bodka

No ked uz to tu takto klasifikujeme, ked ozehlim trenky cudziemu chlapovi, je to nevera? :D lebo myslim pri tom na cudziu rit :)

Je to o tom, ako to berie dany par. Blbe na tom je, ze vopred nepoznas "pravidla" :) takze ty to za neveru povazovat nemusis, zatial co partner moze :)

Lulita

vernost znamena, ze clovek sa nebude oblizovat a spavat s inymi, mysliet na inych, vyhladavat ich, ked ma vztah, jeho pozornost je na milujucu osobu s ktorou ma vztah prirodzena a nema potrebu sa poflakovat inde

xdanielax

Fero M. - preco by mal mat niekto hned hlupucku hlavu, ked bozkavanie nepovazuje za neveru? S tym nesuhlasim.
Kazdy z nas to ma inak.

Neviem ci je to nevera. Ale dajme si otazku, co je to nevera?? Resp. co to znamena "byt verny".

kazdopadne, nejdem sa tvarit, ze by mi to bolo jedno, no ak by sa to stalo, radsej nech o tom neviem

pomaranc99

miluna aky mas vztah k tomu, s ktorym si sa vasnivo bozkavala - ste spolu v kontakte, stretavate sa, bola to jednorazova zalezitost, uvidis toho cloveka este? citis k nemu nieco?

Fero M.

2bodka ma pravdu. Je to o tom ze ak si to niekto vo svojej hlupuckej hlave spravi tak.ze to vlastne.nevera nie je tak to tak aj bude brat. Ale ja to tiez povazujem za neveru aj ked nie bajhrubsieho zrna ale to nevysvetlis.

Leela333

2bodka, nezáleží to len na jej svedomí, ale aj na tom, čo za neveru považuje jej partner.

Nie, nepodviedla, ale za neveru by som to považovala.