Dozvedela som sa, že mám v rodine vrahov

Príspevok v téme: Dozvedela som sa, že mám v rodine vrahov
Carolinne

Otca som nikdy nepoznala, ani nikoho z jeho strany. Teraz keď zomrel mi matka povedala pravdu. Niekoho zabil a jeho otec zavrazdil jeho matku(zo ziarlivosti). Mam strach, viem, ze sa povaha dedi tiez, som nervak, ked nedostanem co chcem, ublizujem aj sama sebe. Neverim, ze by som dokazala niekoho zabit, ale ziarlim tiez a velmi, ked mam amok, dokazala by som toho cloveka zmlatit. Mam sa bat, ze raz niekoho zabijem tak ako oni??? Co mam robit? Nemozem na to prestat mysliet, ze mam geny vrahov!!! Nikto o tom nevie, len ja a moja matka..

Magy

alibimalibam - aby som sa podelil o skusenosti a vedomosti s tymi, ktori to potrebuju. nie som 18r. ucho, ktore tu len opisuje nejake najdene teorie z netu, alebo si ich cuca z prstu.
- a aby to, co sa stalo mne, nemusel nikto iny prezivat. pretoze to neprajem nikomu.
pozri, fakt sa s vami nemienim hadat. ak sa vam moje rady nepacia - ignorujte ich. nikto vas ich citat nenuti. su urcene zakladatelovi/lke temy a pokial sa k nim chcete vyjadrit, urobte to vo vsetkej slusnosti a v ramci pravidiel. utoky typu "gay, teplos, idiot, slizoun a pod", ci davat link na moje fotky a komentovat ich chorymi komentarmi len jasne ukazuju na akutny nedostatok rozumu, veku a spravnych argumentov. chcete tu za kazdu cenu rozputavat nejaku zbytocnu slovnu vojnu alebo sa dokazeme dohodnut a diskutovat aj normalne?

anjelik*

Magy, ak sa raz rozhodneš niekomu poradiť, treba to robiť nezištne a s tým, že chceš naozaj pomôcť. Potom ti môže byť srdečne jedno, že sa na tvojich radách niekto zabáva, poprípade ťa osočuje. Tak nepochopil ťa, to sa stáva. :o) Trpezlivosť a zmysel pre humor, pochopenie a tolerancia...iba to jediné by malo byť určujúce v tvojom živote. Ak si rozumný človek a ja ťa za takého pokladám, musíš predsa vedieť, že ľudia sú rôzni. A že zakladať si na tom, že si ma budú vážiť a rešpektovať a hlavne všetci..nuž , to sa potom budeš naozaj znovu a znovu dovolávať omluvy a rešpektu a znovu a znovu vysvetľovať. ;o) Je predsa nemysliteľné, aby sme boli všetci rovnakí a za tým istým videli to isté. Od takého človeka ako ty by som skôr čakala uvážlivosť a triezvosť ako urazenú ješitnosť a *bonzovanie* u admina. ;o)))
Je fajn, že sú tu rozdielni ľudia. Aj keď príspevky Pomaranča častokrát nemajú nejakú, či skôr žiadnu výpovednú hodnotu, je to typ, ktorý väčšinu ľudí pobaví a to je predsa dôležitejšie ako čokoľvek iné. A pre zdravie mimochodom tiež. ;o) Netreba sa brať tak vážne, život je potom podstatne znesiteľnejší. :o))

Magy

kabel - trochu si prekrutila, co som napisal. cvokar a psycholog (resp. psychoterapeut) su dva rozdielne pojmy.
a uz vobec som ju tam neposielal preto, ze jej "stryko Otello" nieco spachal, ale ze sa sama nevie ovladat, ublizuje si a podla jej slov sa boji samej seba. to JE problem.
---
vam decka neulahodi asi nikto. ked napisem dobry nazor, som premudrely. ked zly - som hlupak a gay. nemam problem prijat iny nazor, pokial ma hlavu a patu a je zmysluplne zdovodneny. o vasich urazlivych utokoch sa to ale vobec neda povedat.
taktiez to, ze nejake ine nicky su urcite ja, bolo jednoznacne vyvratene priamo adminmi tohto fora. (a necham bez komentara fakt, ze dotycna osoba, co ma obvinila, nemala ani tolko slusnosti, aby povedala pardon.)
ale hlupakom zrejme nestaci raz povedat... :(

kabel

aj ja rada posielam ludi k psychiatrovi, ale na zaklade toho, ako sa prejavuju oni sami, urcite nie kvoli tomu, ze ich dedko ziarlil:-DDDD Tak ale u tohoto prispievatela mna osobne neprekvapi uz asi nic:-DDD

kabel

kazdy jeden clovek sa za istych okolnosti stava vrahom, takze je uplne jedno, ci to niekto aj realne spachal, alebo o tom iba snival a neodvazil sa na nic. Cize posielat niekoho k cvokarovi kvoli tomu, ze jeho dedko bol ziarlivy Otello, je totalne scestne.

B.

Magy ma v tomto pravdu..nikto nemoze vediet ci je tato tema vymyslena a preto su tu prispevky od menovanych uplne zbytocne :)

alibimalibam

Magy už keď tu tak všetkých menuješ a poučuješ tak si mal povedať ešte aj: bibba (ktorá v ničom neporadila), aadriaanka (ktorá sa na téme smiala), kabel (ktorý povedal, že rieši blbosti), PoPotvorka (ktorá povedala, že je to asi pubertálne fantazírovanie)... neviem čím to je, že ty pomaly v každej téme útočíš na pomaranča, prípadne malú skupinku ľudí ak majú iný názor. máš nejaké psychické problémy? každý z nás tu môže povedať svoj názor. prestaň sa tu už konečne robiť dôležitý a vnucovať každému svoje názory!

PoPotvorka

Magy .... je kazdeho osobna vec ,co napise ,ako poradi ,tak poprosim vyjadruj sa k teme a nie k prispievatelom !!!

Magy

alibimalibam, stanicaMir, pomaranc99 - uz davnejsie bolo povedane na tomto fore, ze NERIESIME ci je tema realna alebo fake, nasou ulohou je pomoct ako vieme. ak sa niekto nudi, je to jeho problem a tym, ze sa my akoze nachytame, jeho/jej inteligenciu ani mudrost nevylepsime. ostane hlupakom aj nadalej. ale niekto iny sa moze aj v takej vymyslenej teme najst a tym padom najde aj dobre rady, ktore mu pomozu. hlupe poznamky si prosim nechajte na sklo v Pokeci.