Luba Albertová

Bordeau

ladycat88, nie je to odo mňa asi fér ale skús jej napísať na mailovú adresu l.albertova@centrum.sk. Neviem či ju ešte má ale keď som mala problém s tou adresou čo má na internete tak vždy som napísala na túto a mail jej prišiel. Dúfam že nerobím nič zlé a že jej tam nezačnú písať cudzí ľudia. Ona adresy veľmi často mení stále má aj tú na webstránke ale tá nie je vôbec spoľahlivá.

Zuleika

Nechcem sa pani Albertovej nijako zastávať. Moja komunikácia s ňou tiež nebola každý deň a ani každý týždeň. Čo som mala možnosť zistiť píše jej enormné množstvo ludí a ja osobne si vôbec nedokážem predstaviť že by som na každý taký mail mala odpovedať. Na Slovensku som vystriedala vela liečitelov aj lekárov. Mala som problém ktorý žial je velmi zriedkavý a vačšina lekárov sa s ním ani nikdy nestretlo. Keby neišlo o život tak by som sa s tým zmierila. Lenže situácia bola naozaj už vážna tak som hladala všetko čo sa núkalo. No a až u pani Albertovej som našla naozaj pomoc. Pre mňa je rozhodujúce že mi jej liečba nielen celý ten proces zastavila ale naozaj mi pomohla. Ani dnes vyše roka po ukončení liečby nemám odvahu vypisovať jej maily len tak pre nič za nič lebo viem čo ju to stojí energie. Keď som sa predtým telefonicky alebo mailom obrátila na niektorého lekára nikto mi nikdy neodpovedal a telefóny zásadne neberú. Pacient je pre nich len číslo. A presne takto to bolo aj u liečitelov. Sú zavalený pacientami a ked sa za tebou zatvoria dvere už ťa nepoznajú. Nevyčítam im to, asi to nemajú tiež jednoduché. Každý chce byť zdravý a každý myslí len na seba. Pani Holanovú sekretárku poznám osobne. Keď som bola na tom tak zle že som nemala možnosť prevziat lieky na pošte a manžel bol odcestovaný tak si urobila cestu ku svojej rodine cez našu dedinu a lieky mi priniesla sama. No to bol naozaj šok pre mňa. Aj v mailoch bola vždy veľmi slušná. Asi tiež toho má dosť. Spomínala že niektorý ludia im píšu každý den aj niekolko krát že keby jej neišlo o pani Albertovú dávno by od nej odišla. Viem si to predstavit.
Toto čo píšem nie je žiadna reklama želám každému z vás naozaj aby ste sa čo najskôr vyliečili ale na druhej strane pani Albertovej by som už želala konečne oddych. Má svoje roky dávno mala byt na dôchodku. Skúste si niekto predstavit seba na jej mieste či by ste boli ochotný stále sediet pri počítači a odpovedat na tolké maily. Ja teda nie. Ved už ten samotný počítač je zabiják zdravia. Ale ludom neni nikdy dost.

ladycat88

peknyden1 - nemyslela ani nenarazala som na to, ze by na pacientoch chcela zarabat, alebo ze to robi kvoli peniazom...to nie. Ale niekde bude zadrhel, u mna to ale nie je, ja som dodrazala vsetko, ako sme sa dohodli...a prisne na tom trvala. Ale za ten cely cas je pravdou prave opak. Nemyslim to nijak zle, stav ktory mam je skutocne vazny, a nedokazu ho liecit ani klasicky lekari, takze nemam sa kam obratit. Ale nezlyhalo to na liecbe tak celkom ako na tej komunikacii. Sama si s tymi preparatmi neporadim, ked neviem ani co obsahuju, a ani nie som zasvatena do toho, v com maju pomahat, na to potrebujem ju. Takze vypisovat a vycakavat..je dost vycerpavajuce a tiez to berie cas, a cas su v podstate aj peniažky/ a to z mojej peňaženky/, takze vazne som z toho sklamana :-(

peknyden1

Ladycat88 mam rovnake pocity ako ty z toho liecim sa nieco cez pol roka. Ale pise sa tu o pani albertovej ako o naozaj zazracnej liecitelke ... Az som niekedy mala/mam pocit, ci toto fórum nie je len forma reklamy. Moj stav sa zatiaľ výrazne nezlepsil , iba trocha niekedy ani neviem. Ale vraj bude u mna problém v niecom inom tak uvidíme este . Neviem co ešte bude ale neviem nechce sa mi verit aj napriek jej zivotnemu pribehu ze by to robila len pre peniaze a ani na mna tak neposobi. Mozno som naivná ale stale dúfam a verim ☺️

ladycat88

No ja som sice dostala termin kvoli odhláške iného pacienta rychlo, ale co sa tyka ostatneho uplne strasne. Dohodli sme sa na liecbe a na emailovej komunikacii, ze cely priebeh liecby musime tak komunikovat,s cim nemam absolutny problem, ale po vsetkych strankach to zlyhalo zo strany p.Albertovej. Na lieky som cakala vyse mesiaca-kym mi ich zaslali, uz som ju musela kontaktovat inak, a to bola prekvapena, ze mi ich sekretarka nezaslala, takze netusim ako medzi sebou komunikuju ani oni dve. A co sa tyka vzajomnej e-mail. komunikacii, skoro ziadna. Dva dni dohromady z vyse mesiaca mi odpisala, kedze som potrebovala upresnit liecbu a tiez sa mi do toho priplietla angina, takze som to potrebovala s nou vsetko prejst...ale cakat na odpoved 5-6dni, ktoru potrebujete pri liecbe, to mi teda nepride ok. Tak neviem, ako funguju ostatni s nou, ale u mna takto. Som z toho dost sklamana zial. Viem, naschval to nie je, ale nemyslim, ze ide o lacnu liecbu...a hlavne, ked vyslovne pri vysetreni niekolkokrat zdorazdnovala, ze si pisat musime, kazdu jednu zmenu treba konzultovat.
Takze moja skusenost je zatial takato, a ani neviem po zhliadnuti vsetkych komentarov, co si o tom mam mysliet....Akoby som bola u inej Albertovej.... :-(

100bodov

Račej jej ešte raz napíš. Netušíš čo su to za nervy dávat termíny. Ja robím u zubára a ludia sa dokola prihlasujú odhlasujú diár mám dočmáraný a potom mi ešte niekto vynadá že som na neho zabudla.

silnakava

Do prčic tá sekretárka je odveci. Neviem ako dáva termíny. Kolegyna sa hlásila po m ne a už má termín a ja stále čakám.

Pixx

Vždy to bolo tak, že na dobrého odborníka sa musí počkať. Raz sa dočkáš a potom zistíš že sa ti to vyplatilo.

caps

Bordeau myslíš to asi tak, že s poctivostou najdalej zájdeš? Tak ja som poctivo čakala na termín a až po tretom emaili som ho konečne dostala. Tp sekretárku treba dobre otravovat emailami ináč sa načakáš že ti nejaký dá.

Bordeau

Ludia nevymýšlajte si. Ak sa vás spýtajú aké máte problémy tak povedzte pravdu. Ak sa tam dostanete nasilu tak aj tak sa vám to vypomstí neskor. Možno sa dostanete na vyšetrenie ale pani Albertová vás rovno odtial pošle domov. Akurát zaberiete miesto niekomu inému. To sa nevypláca. Niekedy aj nejaký menej vážny problém trvá roky a nejde sa hoj zbavit. Tak to treba takto vysvetliť a verím že vám termín dajú. Možno budete dlhšie čakat ale je to vždy čestnejšie. Ak klamete aj tak to odhalia tak načo už dopredu robit zlý dojem.