Starší muž

Príspevok v téme: Starší muž
miranda78

Dobrý deň - zamýšľam sa nad týmto, lebo sa ma to týka. Potrebovala by som vedieť názory nezainteresovaných. Som rozvedená, mám deti. Zapozerala som sa do jedného muža, viacmenej mi dosť pomohol, ked mi bolo po rozvode najhoršie. A pomáha mi stále. Je odo mňa starší o 14 rokov. Mám ho veľmi rada, najprv v tom bola vdačnosť za všetko čo pre mňa urobil, ale moje city k nemu sa prehlbujú stále viac. Myslíte si, že normálne ľúbiť muža, ktorý je odomňa o toľko starší ? Pokiaľ ide o vzťahy, vek som nikdy neriešila, mne osobne to nevadí. Prosím len o názory. Vopred ďakujem.

Lulita

miranda - no to je dost, ak nemate k dispozicii dom, bolo by to asi o drzku, tak ti drzim palce, nech sa spravne rozhodnes, skus nejake fora o rodine napr. modry konik, tam sa prebera kadeco, urcite su tam aj mamicky, ktore maju tento "problem"

miranda78

lulita, viem to, reakcie ľudí by mali byť to posledné, na čo by som mala pozerať. Obávam sa viacerých vecí a toho či by som to zvládla, jeho deti, moje deti....vieš ako to myslím. Je to KOMPLIKOVANÉ. Ak sa spoja dve rodiny a vznikne jedna - nevlastná. Má niekto podobnú skúsenosť? Ako sa to dá zvládnuť???

Lulita

miranda - jedno si zapamataj, ze nikdy neposudzuj svoj zivot z pohladu, co na to povie okolie, lebo nikdy nebudes stastna, nie okolie zije tvoj zivot, ale ty

miranda78

Magy - páči sa mi ako rozmýšľaš, ja rozmýšľam podobne. Nie je to strašne dlhá doba, čo sa poznáme, ale za ten čas, čo sa poznáme, viem, že s týmto mužom, by som chcela zostarnúť. Je to výnimočný muž - to viem, len neviem či by som toto všetko čo to obnáša zvládla. Mám za sebou rozvod, kôli ex manž. nevere, alkoholu atd. Viem, že sa nemám kam ponáhľať, chcem sa venovať deťom, čo aj robím viac ako kedykoľvek predtým, lebo máme na seba viac času. Viem, že On je sám, mám to potvrdené, tiež sa venuje deťom a nerieši momentálne žiaden vzťah. Potom ako zostal sám, ešte nejaký čas si hľadal partnerku, teraz sa naplno venuje deťom. Tak mi poradte, prosím na čo sa mám zamerať, nechcem skočiť do niečoho len tak.

miranda78

Ďakujem Vám všetkým, zabudla som uviesť svoj vek. Mám 34. Aj on má deti, je vdovec. NIE je to len veľká vďačnosť. Je v tom cit, z jeho strany tak isto. Len sa trochu obávam, reakcie okolia atd.....

Magy

miranda - rozhodne by som neriesil rozdiel 14 rokov, ale skor riesil jeho naklonnost k tebe/vam. ci je to naklonnost uprimna, alebo predstierana, prip. vynutena. aky bol predtym, ci mal rodinu, ak ano preco je teraz sam, rozvedeny... jednoducho si trochu zistit pozadie jeho minulosti. je malo pravdepodobne, ze by bol v tomto veku sam, ak by bol v pohode a bezproblemovy. ak je ta vynimka, co potvrdzuje pravidlo, tak fajn, ale sama vies, ako malokrat sa take stava. ;)