Som fiflena?...posobenie na Vás...

Príspevok v téme: Som fiflena?...posobenie na Vás...
juliana77

ahoj! dnes som si uvedomila, ze sa spravam nejako cudne a strasne mi zalezi na mojom vzhlade, co ma doteraz velmi netrapilo. Vzdy ked niekam idem musim mat zo sebou zrkadielko, kefu, vonavku, lesk, make-up. Pripada mi to ako zaklad kazdej zeny, ktora sa chce pacit, ale nie je to trochu prehnane? Snazim sa mat vzdy nalakovane nechty, skoro kazdy den si umyvam a zehlim vlasy, tak isto si potrpim na doplnky (prstene, naramky, nausnice) co ma doteraz vobec nezaujimalo! dnes som napr. bola u lekara a bolo neskutocne kolko ludi sa za mnou tak cudne "otacalo" a ja som mala pocit, ze si o mne myslia: boze, namyslena fiflena. Ale tak to vobec nie je :( namyslam si? alebo sa len pozreli lebo som mala opuchnutu tvar zo zapalu dasna? :D Zeny aj Vam zalezi na Vasom vzhlade??? moje malovanie je make up+ spirala nic extra...cím moze byt zapricenena tato zmena? (mam 18)

xxy

juliana, mam taky pocit ze ty sa v tej pozornosti vyzivas a ze ti nie je az tak proti srsti, ked si o tebe myslia, ze si fiflena, nie? ja teda tiez nosim kabelku a mam manikuru, ale teda podobne myslienky ma nenapadaju.

juliana77

jeejda ved nezijeme v tej dobe ako inokedy nie? ;) to aj my zeny si mame potom o muzoch mysliet rozne "zauzivane" veci?? napr. ze je kurevnik ked sa zaujima o viacere ked na frajerku, zenu. Ze je ozran ked idem obcas na jedno? a je tam dve hodiny???

juliana77

Mimulus no hej to mas pravdu len tie prirodzene prsia ked su faakt male tak si myslim, ze to vadi tej zene a asi aj chlapovi :)) ale to je na dlho...
Larrra ja presne to iste! ;) ako ty niekedy tu kabelku cez ruku bezchybna manikura :) proste a ludia si hned myslia ze toto...:( a

Mimulus

Larrra no ale o tom to je nie? Ak je to zaužívané na Slovensku tak ako to zmeníš ty? Aj tak si o Tebe ľudia budú myslieť, že si namyslená a bez kúska mozgovej bunky nie?

Larrra

nie podla mna nie si fiflena, len sa staras o seba viac ako ostatni, na tom nie je nic zle, mne sa tiez obcas stane, ze si o mne ludia myslia, ze som namyslena fiflena, lebo som vzdy nalicena, mam spravenu manikuru, kabelku nosim cez ruku, no proste sa snazim vyzerat dobre, ale to znamena len to, ze sa rada pacim sama sebe a staram sa o seba, nic viac, nie som ani povrchna, ani nemam prazdnu hlavu, to su len predsudky, co je u nas na Slovensku pravidlom, kazdy sa stara viac o druhych ako o seba a sudia ludi, ktorych vobec nepoznaju

Mimulus

anjelik* väčšinou to tak býva alebo lepšie povedané bývalo. Vieš ak je človek na niečo navyknutý tak ho nezmeníš a zatiaľ sa mi to len potvrdzuje.

,,Že žena, ktorá sa stará o to, aby dobre vyzerala a bola pekne a vkusne oblečená, dokonca sexi, musí byť nutne povrchná a na love?,,

Ale to je žena, ktorá sa o seba stará a nie to, čo si tým chcela povedať.
Už veľmi dávno platilo, že keď nejaký chlap uvidel na ulici pekné dievča tak bolo všetko ok - až kým sa nezačali rozprávať a ona neotvorila ústa. Vieš a takto je to podľa mňa zaužívané dodnes.
Možno je to nejako neprirodzené? Všetci samčekovia v prírode sú krajší ako samičky len u ľudí to je nejako naopak :D
Ja osobne vidím denne ,,takéto modelečky,, kilo makeupu, vyžehlené vlasy, vysoké podpätky....atď, Autá za pár miliónov a nešťastný život. Ale keď otvoria ústa......? No preto sa takým osobám radšej vyhýbam, osobná skúsenosť a nie jedna. Na žene mám radšej nejakú tú nesúmernú vrásku, pehy alebo len obyčajné znamienko, prirodzené prsia....no jednoducho vlastná skúsenosť.

jualiana77

presne tak bojim sa hlavne tych predsudkov, ktore si dnes ludia vymyslaju
Mimulus ako vies ze by som ta dalej nezaujala?...ale aj tak ako mozno buduca lekarka budem nosit iba biely plast rusko a ideme...ziadny vyzor :))
hlavne dovera medzi pacientom a lekarom a tu je jedno ci je clovek pekny alebo skaredy...zaujimave :)
a co vy? potrpise si na vyzor??
podla mna Vam tiez nie je jedno ako vyzerate ci? ;)

Lulita

to je asi nieco take, ako ked tvrdia, ze baculky su lepsie, je s nimi vacsia sranda a stihle su uhundrane a maju v sebe menej vtipu :)) predsudky voci krase vzdy boli a budu

anjelik*

Je naozaj pre vás tak nepredstaviteľné, že za krásnym výzorom sa môže skrývať aj krásne vnútro? Že žena, ktorá sa stará o to, aby dobre vyzerala a bola pekne a vkusne oblečená, dokonca sexi, musí byť nutne povrchná a na love? Neplatí naozaj, že vnútro formuje aj vonkajšok? Alebo skôr panuje predstava, že škaredé telo, škaredá tvár skrýva nádhernú bytosť? ;o)) Žena je tou, ktorá sa snaží do vecí vnášať usporiadanosť, súmernosť a tým aj krásu. Pretože je to jej prirodzenosť, ako *tvorkyne* života. Tak ako je možné, že sa to berie ako povrchnosť, keď sa snaží tú usporiadanosť premietnuť aj navonok a poskytnúť okolie obraz tej súmernosti, ktorú v sebe má? :o)