Moji rodicia ho neznasaju

Príspevok v téme: Moji rodicia ho neznasaju
kuriatko19

dostala som sa do situacie kedy je vojna medzi mojim priatelom a mojimi rodicmi rodicia ho neznasaju pretoze je podla nich nezodpovedny a on ich nema rad lebo neznasa kritiku a teraz je to tak ze kezdy mi dava na viber bud ostanem s priatelom a pridem o rodinu alebo naopak poradte co mam robit svoju rodinu milujem nadavsetko ale aj priatel je pre mna dolezity pretoze mame medzi sebou velke puto

karlicka

rodičia ti dobre radia...aj mne moji radili,ja som neposlúchla a tak mi treba...
aby si tie slová nevyslovila niekedy aj ty...dobre si premysli

Magy

kuriatko - aby sme sa dokazali k tomu lepsie vyjadrit, bude treba doplnit zakladne udaje. vek vas oboch, pomery, konkretne dovody preco ho neznasaju a cim argumentuju, ze je nezodpovedny atd.

lenka1221

Ahoj, ani mna neprijala priatelova mama, bol to horor, bohuzial pod týmto tlakom nam tento vztah stroskotal......vadilo im, ze nemam vysoku skolu, ze nezarabam aspon 900eur, atd.. takze viem, ako sa citis

Slecna A.

kuriatko, mozes nam ozrejmit, co je to to "silne puto medzi vami"? Ako dlho spolu ste, kolko mate rokov...na zaklade COHO si tvoji rodicia myslia, ze je nezodpovedny? To su dolezite otazky, tak sa tesim na odpoved :)

tabletka555

čo znamená nezodpovedný?
čo znamená prísť o rodinu?
a " nemá ich rád, lebo neznáša kritiku", tak toto nechápem vôbec ..
hm, a vek?
lebo z tohto mi vychádza, že chodíš s Ficom :D