Spolužiačky ma šikanujú

nikinika

Čo tak to povedať rodičom? Som v 8 triede a rodičom sa so všetkym zdôverujem. Povedz im to, určite sa to bude v škole riesiť a da sa to vyriešiť aj prestupom na inu školu. Ale niektoré siedmačky sú ešte len také deti, ktoré si chcú tým niečo dokázať. Je možnosť žže s toho vyrastú

Zaran

libb123-nenapísala som aby sa im vyhrážala,len aby si nenechala skákať po hlave iste že ju budú provokovať,no potom záleži na nej,či si zachová chladnú hlavu ale sa vyprovokavať nechá

pan d.

No, my ti mozeme tak maximalne poslat pozitivnu energiu:) Musis to niekomu povedat, pred kym maju respekt. Ale cim skor, lebo ta prevalcuju.

libb123

Zaran- tak to si povedal absolútnu blbosť pretože ak je sama a oni sú viaceré tak si viac dovolujú a keď niečo povie začnú ju provokvať ešte viac a vysmievať sa jej a keby sa začala vyhrážať tak to môžu neskôr použiť proti nej ...nech to pekne povie rodičom oni nech idú za triednu a ona si ich pravdepodbne všetky vypočuje a následne to bude riešiť buď s ich rodičmi alebo s riaditelkou školy...

libby123

na 100% to povec rodičom nech sa idú sťažovať triednej a problém vyriešený ..ver mi nie som tým nadšená ale aj ja som už šikanovala v a proste viem čo na nás zaberá ..keď sa to dozvedia rodičia to sa už rieši a oni si to teraz ešte neuvedomujú ale ak v tom budú pokračovať tak nasleduje pohovor u riaditela ptm riaditelské pokarhanie a nakoniec znížená známka zo správania a to vlečú so sebou celý život a o takýchto žiakov sa školy nezabíjajú ...

Zaran

Zneužívajú to,že si tichšia tak si dovoľujú,lebo vedia že im nič nepovieš a stiahneš sa,viac to nerob,ak budú znova podrypávať,treba si otvoriť ústa a kvalitne ich uzemniť nech vidia,že nie si slaboch a máš vlastný rozum,uvidíš,odrovnáš ich raz,dva-raz,tri-raz a ony pochopia,hlavne sa ich neboj,nemáš prečo,ony ťa neuhryznú.

PsychoPrincess

Dovtedy budú do teba rýpať, kým sa im nepostavíš zoči voči a nepovieš im pekne narovinu to, čo si o nich a o ich primitívnom konaní myslíš... hovorím z vlastných skúseností.

rosalginka

postav sa im.... alebo im povedz co ich odrovna.mas predsa guraž :) neboj sa ich , zvacsa ti asi nieco zavidia ..neboj sa ich !