Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám šancu sa zbaviť okuliarov? mám -1 dioptrie

Príspevok v téme: Mám šancu sa zbaviť okuliarov? mám -1 dioptrie
hindu

ahojte,
mám 18, a od 17 rokov mám krátkozrakosť -1 D..nie je to veľa, ale vadí mi to...všade čítam, že je možnosť krátkozrakosť znížiť. Mne sa zhoršil zrak práve vtedy, keď som sa začala nezdravo stravovať a menej športovať..vraj oči súvisia z pečeňou..myslíte, že po nejakej očiste tela, detoxu by mi to pomohlo? od pc to nemám určite, v rodine to nemáme...pomohla vám niekomu očista tela k lepšiemu zraku? Ďakujem :-)

hindu

ja si myslím, že oko zdegenerované nemám :D to skor starší ľudia majú problém so šošovkou, u mladých je to spojené s predozadnou dĺžkou oka - s rastom..takze oko je zdravé, organizmus mladý...snáď by sa s tým dalo dačo spraviť?

Magy

zhorsenie zraku suvisi s degeneraciou nejakej casti v oku, najcastejsie sosovkou ci rohovkou. bohuzial, spatne obnovenie do povodnej ostrosti zraku pri zlepseni zivotospravy patri skor do sfery rozpravok a zazrakov.
mozes skusit sosovky a pokial za rok-dva sa dioptrie nebudu zhorsovat, skusit excimer. ale to uz si musis rozhodnut sama toto, navyse je to este daleko.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.