Paci sa mi podivin

Príspevok v téme: Paci sa mi podivin
paula555

ahojte, zapacil sa mi jeden chalan na skole (vyska), ma to ale hacik, je vraj trosku podivin, je velmi pekny, ale posobi tak nejak samotarsky, obcas len s niekym prehodi par slov, ale tvari sa tak nejak utrapene, moja kamoska jeho spoluziacka z rocnika mi o nom povedala ze vzdy staval tak opodial, i ked niekedy prekvapi, ako mam ist na takyto typ chalana? viem ze to znie ako keby mam 15 ale tak snad mi nieco poradite =)

spaceboy

Ahoj. Chalani sú rôzni a nie každému dievčaťu sa musí páčiť bavič kolektívu. Keď sa niekto stráni kolektívu, nemusí byť ešte podivín. Nedávaj na rady druhých ale riaď sa len podľa seba, ako to cítiš a po čom túžiš. Ten chalan len môže byť hanblivý, nerodíme sa všetci odvážnymi a priebojnými. Podľa mňa by si mu mala dať najavo, že sa ti páči. Stačí, ak mu budeš venovať väčšiu pozornosť a pokúšať sa s ním rozprávať. Môže sa stať, že sa bude aj s tebou hanbiť rozprávať, ale v hĺbke duše bude rád, že si ho oslovila a že si možno práve našiel novú kamarátku. Nikto nie je rád, keď je úplne sám a keď sa nemá s kým porozprávať, radi rozprávame o svojich záujmoch a tiež o tom, čo nás trápi. Určite sa pokús nadväzovať s ním rozhovory (možno ti to na prvýkrát nevýjde, ale to nevadí), alebo preukáž mu nejakú láskavosť, drobnosť. Odmenou ti môže byť, že si ho získaš na svoju stranu a začne ti dôverovať, neskôr sa ti aj otvorí. Môžeš to byť práve ty, ktorá ho dokáže zmeniť a otvoriť pred svetom, lebo ho máš rada. Tak do toho!!!

sensei_K

je to smiesne - prispievat do tohto fora s temou ako na podivina a zatial som nedokazal pomoct :D
vela stastia a najmä paule, ktora, ak nezmenila nazor, ho pravdepodobne bude velmi potrebovat :)

sensei_K

ale vdaka, mili11 :S ,
som rad, ze som urobil dojem. Btw v dnesnej dobe sa vsetko toci o peniazoch a moci a tie idu ruka v ruke s konexiami. Prvy dojem a dojem celkovy dokazu napomoct k ziskaniu vztahov, konexii a dobreho/zleho mena. Ale i zla reklama je reklama, podla niekoho este lepsia nez ta druha. Ja si to kompenzujem - raz tak raz tak, staci si vytypovat osoby na ktorych treba urobit aky dojem a je to :D
vela stastia :D

sensei_K

sensei je mlady student :D
ziaden kung-fu mnich, len miluje bojove umenia. :D
ale to je uz spam :D snáááď...