Paci sa mi podivin

Príspevok v téme: Paci sa mi podivin
paula555

ahojte, zapacil sa mi jeden chalan na skole (vyska), ma to ale hacik, je vraj trosku podivin, je velmi pekny, ale posobi tak nejak samotarsky, obcas len s niekym prehodi par slov, ale tvari sa tak nejak utrapene, moja kamoska jeho spoluziacka z rocnika mi o nom povedala ze vzdy staval tak opodial, i ked niekedy prekvapi, ako mam ist na takyto typ chalana? viem ze to znie ako keby mam 15 ale tak snad mi nieco poradite =)

xxy

no samotari sa vacsinou aj oznacuju ako podivini.. pre ich osamelost, preto, ze sa k nim neda dostat a su taki tajomni.. hm :) no paula, dufam, ze nie si introvertka :D

flegma

no vidis, tak ked je starsi, mozes sa ho spytat, aka bola skuska z toho a toho predmetu, alebo ci nepozicia zadania, seminarky, skripta, atd. moznosti mas vela

Agnes999

Tak ako to, ze je viac samotar predsa este neznamena, ze je podivin. Niekto je proste spolocensky, niekto nie. Ci ti taky typ chalana vyhovuje a ci to s nim chces skusit vo vztahu musis vediet sama. Ak si velmi spolocensky typ, nemusel by ti vyhovovat, lebo ty sa budes chciet chodit bavit a on radsej do prirody alebo podobne.

Mimulus

Veď ak by bol každý melancholik podivín - je ich tu asi plné fórum :D Podľa mňa to vôbec nie je podiví a podľa Teba asi tiež nie tak som sa zasmial na tom slovíčku :D

paula555

Tak pobozkat ho len tak by bolo sice pekne ale aj divne =) on je o rocnik vyssie, informacie moc nemam , vraj mal dlhsie priatelku ale rozisli sa, neviem no mozno nie je plachy ale namysleny, mna introverti nikdy moc nepritahovali tak neviem ako na nich =)

flegma

paula - ak on je nesmely a ty tiez, jeden z vas sa musi nakopnut... a on to asi nebude... ako sa vravi, kto nic neriskuje, nic neziska :)
ty o nom nemas ziadne informacie, my tu na fore uz duplom nie
mate nejake spolocne predmety?