Steklenie pri konečníku

Príspevok v téme: Steklenie pri konečníku
xylb

Prosím o radu. Už asi 5mesiacov ma šteklí pri konečníku, nie v noci, iba cez den, niekedy ráno, niekedy počas dna, striedavo...Bola som na vyšetreniach na pariazity, dalej 2x na vyšetrení výteru z konečníka, ale všetko mám v poriadku.Je mi už trapné furt pýtať od DR rôzne vyšetrenia, lebo ona tvrdí, že mi nič nie je. Snažím sa nejesť sladke takmer vôbec. Jedna liečitelka mi povedala si 5 diagnostík z toho že mam parazity kadetade na organoch a že to oni ma šteklia. Mne nič iné nie je len toto šteklenie-neškrabem sa tam ani nič, lebo to nie je až také silné, len cítim také pukanie akoby som tam niečo mala. V stolici som sa hrabala už niekoľkokrát a nič tam nebolo, manžel mi baterkou skúmal konečník a nič. Nechápem.
Aha, ešte sa mi robia niekedy také svrbivé bodky-niečo ako pich ihly, alebo malilinka výražtička. Svrbí to tak 5minút a koniec. Robí sa mi to tiež od vtedy. Môže to mať súvis? Co to môže byť?
Cesnak už jem, vlakninu, olej z čiernej rasce , Enterosgel na detoxikáciu a ja neviem čo už ....

milli11

Ja som v tomto vobec nevyznam, len tak ma to teraz napadlo, ale nemozes mat "tam na kozi pri konecniku" nejaku alergiu, ? A preto ta to svrbi?

emalea

to xylb: a robili Ti aj vyšetrenie z krvi na toxokarozu a toxoplazmozu??
v jednom píspevku si sa pýtala, či môžu parazity uškodiť dieťaťku...v týchto prípadoch určite áno...keď som bola naposledy tehotná u gyndoša som si vyslovene dala požiadavku, aby mi vyšetril toto z krvi, kukal síce na mňa ako na debilka, ale je to moje telo, moje zdravie a moje dieťa....doplácala som tuším 8,-EUR do labáku ale za tú istotu, že som O.K. to stálo za to....pokiaľ sa diagnoza potvrdí počas tehotenstva treba okamžite riešiť liečbou...

watcher

samozrejme, že to bude štípať, ale veď chvílu hádam vydržíš nie? mohla by si tiež skúsiť tampón namočený v alpe, ale to by ťa štípalo viac...

xylb

Dobre dakujem, zatial to moje telo znáša ten cesnak dobre, tak to skúsim s tým banánom, no poviem ti, že to čo jem v poslednej dobe je také "dobré" že toto bude fakt delikatesa :) Hrozné, že človek zrazu musí podstúpiť takéto procesy a to čo mu najviac chutí si musí odoprieť :(

arman

To je zle, ze nemas zlcnik, totizto zlcnik a pecen su dolezite organy proti boji s parazitmi, lebo od nich zavisi, kolko toho a ako silneho si mozes dat a znesies to... boj proti parazitom je zalozeny na tom, ze telo znesie viac, nez oni... ak sa im podari dostat telo do stavu, ze znesie menej, nez oni, tak vyhrali.
Vtedy treba pouzit hladovky, lenze teraz moc neexperimentuj, ked si tehotna.
Po porode ich poriesis.

Ten cesnak, ak ti mozem poradit, nastruhaj na tomto:
www.google.sk

10 minut ho nechaj odstat...
a tu kasu vyskusaj s jablkom alebo bananom, aj ked to znie cudesne, chuti to prekvapivo dobre. Ten banan na najvacsie pocudovanie vedie, kolieska natrete cesnakom, naprosta delikatesa. ;-)