Sen, zobudenie a zly pocit

oukydouky

gorilka ale tak aspon obcas to radost naozaj je, ci?:) a ako casto toto mavas?
inak som si spomenul na tu poruchu ktora je opakom spankovej paralyzy a toho psa:D www.youtube.com
no je to take smiesne krute

goriliazena

mne sa furt sniva ze vidim niekoho padat z okna, a ked bezim dole po schodoch sa pozret na dotycneho tak je na vchodovych dverach zvrnutra gula a nie klucka, a ked idem hore neviem zase najst dvere do bytu. a potom sa zobudim s tou paralyzou :D je radost byt nazive :D

oukydouky

shy mam presne taku istu skusenost:D len mne sa snivalo ze som bol v nejakej bitke a ktosi mi tresol do zubov a mi vypadali:) som sa hned zobudil a presne tiez som si musel zhrozene kontrolovat ci mam vsetky predne zuby lebo som si bol uplne isty ze tam uz nie su:)
a raz sa mi aj snivalo ze ma ktosi zabil a vselico, len to su take sice negativne, ale dost obycajne sny ktore na cloveku nezanechaju ziadny dlhodobejsie zle pocity, pretoze nie su takeho "psycho-charakteru";) to co opisujem v prvom prispevku je ale dost v podstate neopisatelne lebo to nie je ani zalozene na nejakom deji, ale len na akychsi situaciach ktore akoby v naznakoch poukazuju na nejaky uplne pusty a prazdny priestor vo mne.. no ja fakt neviem:D ale ide o to ze to vo mne zanechava priserne depresivne pocity este aj dlhy cas po zobudeni

Cariboo

milli11, fu hrozny sen, najma ak si prestavis ze s tym clovekom by si mala prezit cely zivot. no a v realnom zivote nie si pod tlakom? nejak to musi suvisiet...esteze sa da zobudit :D

shy, neviem ci na to veris, ale vravi sa, ze sny o vypadnutych zuboch predpovedaju nestastie, dufam ze nemas podobnu skusenost.

shy

Neznášam keď sa mi sníva, že som prišla o zuby, neviem prečo mávam takéto hororové sny, raz keď som sa zobudila som si normálne kontrolovala, či mám všetky zuby :D

lala_156

Hej, hlavne keď ten sen bol presne taký aký by som chcela aby bol môj život. Vtedy je jasné že človek sa cíti zle keď sa prebudí...

milli11

Moje najhorsie nocne mory su nie tie s obludami, ale so svadbou.

Niekedy sa mi sniva, ze sa musim vydat za niekoho, koho nechcem a ani nepoznam. Rodina a okolie ma vsak nutia, ze si ho musim zobrat. Ja sa vzpieram a v duchu si hovorim, ze pred oltarom poviem Nie, pripadne sa hned na druhy den necham rozviest.

Nastastie sa zobudim este pred obradom.

Teraz neviem, ci sa fakt podvedome bojim svadby alebo ide o nieco ine?

Toto je ozajstna nocna mora!

Cariboo

Ale viete,ze tazke jedla a prejedanie sa pred spanim zhorsuju kvalitu spanku a niektori mavaju z toho desive nocne mory hmmm