Make up - bledý

Príspevok v téme: Make up - bledý
bledulka

ahojte baby, mám problém zohnať make up, ktorý by mi nekričal na tvári, som dosť bledá a nech si kupim akykoľvek furt mám na tvári buď žlto-oranžové flaky, alebo som uplne hneda... mavala som maybellin odtien light porcelaine a neviem sa trafiť do iného make upu teraz.... mám aj akné, alebo skôr tie čierne bodky a na brade dosť vyražky začervenané tak to potrebujem zakryť.... viete mi poradiť nejaký dobrý make up? teraz mám rimmel wakeup , je dobrej konzistencie, ale tiež mi zanechava tie oranžove fliačiky... už som zufala z toho... :(

bledulka

tak skusim teda ten 123 perfect ešte:) a mne to je už jedno, zaplatím si aj viac, len keby som vedela že to bude stáť za to, vedela by si poradiť aj z tých nejaký?
Vichy sa bojím skušať, každý mi tvrdí že tá kozmetika za nič nestojí, a mám dosť problematickú tvár aj bez toho :(

Danielle24

Bledulka, Max factor je sr*cka... a navyse, po case zvykne zoxidovat do nejakej tmavej, akoby oranzovej... gosh make-upy tiez nic moc. topia sa. skus ten Bourjois 123 Perfect a najdi odtien 51. Mozno vyzera nazltlo, ale je dost bledy. a ta bleda aj vydrzi, nestmavne. alebo potom uz budes musiet siahnut hlbsie do penazenky, ak chces naozaj kvalitny make-up...

bledulka

no tak skušala som ten gosh, ale nič moc,pre mňa teda, mne ostáva strašne ako usadený po čele, aj okolo nosa, až také šupinky alebo ako to nazvať sa mi vytvorili :( takže zase som nič nenašla:( a od borjouis sa mi zdaju akesi žlté tie odtiene, neviem či to mám skúšať...vo fanke mi ešte poradili nejaky od max factor že najbledší a ostali mi hnedé flaky z neho :D tak ja už neviem čo to mám za odtieň tváre, ach...

Danielle24

Bledulka, ano, Boujois ma velmi pekne blede odtiene. Ak ti to pomoze, ja pouzivam z Bourjois 123 perfect make-up, č. 51... a je naozaj bledy. pritom však velmi dobre kryje, pretoze mam dost aknoz. plet, hlavne na cele. + pocas dna sa mi este nestalo, aby mi na tvari zoxidoval do nejakej oranžovej alebo tak. A tiež dobre zmatnuje ale nevysusa. Ja viem, ze to nie je Clinique alebo tak, ale za tu cenu som s nim spokojna a dnes som si kupila uz druhe balenie.. :-)

lochness

inak on je skor tak do oranzova, nemyslim tym ze je na tvari oranzovy ale ze ma skor ruzovy podton, IM ma skor zlty, mne viac-menej vyhovuju oba, ale pre istotu si ho poriadne vyskusaj pred kupou

lochness

bledulka, jj Gosh maju vo Fann, stoji tusim nejak 13e, ja som ho mala so zlavou za 11 alebo tak nejak.. je to vraj najbledsi co maju na zmiesanu plet (okrem BB kremov), tak som ho zobrala ze vyskusam, nie je to sice holy grail ale kym nenajdem nieco uplne dokonale, aspon sa mam na co spolahnut :))

bledulka

hej presne ten maybelline ma hrozne naštval, bola som na neho zvyknutá a sedel mi, ten catrice IM mám, odtieňom je dobrý ale zdá sa mi že sa mi z neho strašne upchávajú póry hlavne na nose... používam teraz ten rimmel wake up ale vobec nie som spokojná, len nič lepšie som nenašla no, ešte vnutri je to fajn, ale na svetle je to hrozne :( a ten gosh by som kde našla? majú to vo FANNke? :)
už som ich tolko poskušala že neviem fakt čo si kúpim, a tie peniaze za to vyhodené je to hrozné :( a čím viac striedam tu kozmetiku tym horšie sa to prejavuje na mojej pleti :(

jhjuhzghu

Ahoj..mam presne tento isty problem.. a tiez som pouzivala ten make-up od maybeline - som sklamana ze ho prestali vyrabat, lebo bol uzasny... teraz hladam nieco podobne.. ten wake-up od rimmel mam doma a je dobry ale odtien neni 100% a krytie tiez neni take ake potrebujem... je pre zeny co maju bezchybnu plet.. teraz mam od wichy dermablend - ale ten je dost vidiet... ako korektor pouzivam od dermacolu (neviem si spomenut nazov - taky v zlatom baleni) ... ale chcelo by to nieco... na peknu bezchybnu plet - mozno nieco pudroveee ..