Make up - bledý

Príspevok v téme: Make up - bledý
bledulka

ahojte baby, mám problém zohnať make up, ktorý by mi nekričal na tvári, som dosť bledá a nech si kupim akykoľvek furt mám na tvári buď žlto-oranžové flaky, alebo som uplne hneda... mavala som maybellin odtien light porcelaine a neviem sa trafiť do iného make upu teraz.... mám aj akné, alebo skôr tie čierne bodky a na brade dosť vyražky začervenané tak to potrebujem zakryť.... viete mi poradiť nejaký dobrý make up? teraz mám rimmel wakeup , je dobrej konzistencie, ale tiež mi zanechava tie oranžove fliačiky... už som zufala z toho... :(

Lulita

bledulka - skus bb kremy, ale nie tie v nasich drogeriach, ale origos korejske, su velmi blede a kryju vraj velmi dobre, daj si vyhladat Misha bb krem, niektore blogerky maju aj realne odtiene na fotkach a videach

lochness

to poznaaam, ja som tiez fest bleda a vacsina makeupov je mi pritmava (aj najsvetlejsie odtiene), este som nenasla dokonaly makeup pre seba ale jediny co mi ako-tak sedel na moju zmiesanu plet bol Catrice Infinitte Matt najsvetlejsi, vyborna konzistencia, pekne kryje, nevidno ho ani zblizka a na tvari ho necitit..
presla som na iny lebo sa mi stale zdalo ze mam o pol odtiena tmavsiu tvar :D ale sem tam sa k nemu vraciam

teraz vacsinou pouzivam Gosh Xceptional Wear tiez najsvetlejsi (Porcelain), je velmi dobry, dobre kryje a vyzera prirodzene, farebne mi sedi asi viac ako ten IM, aj ked to zavisi aj od svetla... jedine co mi na nom trosicku vadi ze mi mierne zalieza do mimickych vrasok na cele, ale to vidim len ja ked sa prilepim na zrkadlo :))