Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sunarova diéta

Príspevok v téme: Sunarova diéta
lionell

Kamoska mi odporucila kupit si sunar a namiesto ranajok a olovrantu vypit 4-6 lyziciek sunaru v salke mlieku, vraj ma to tak zasyti, ze uz budem jest len obed a medzi ranajka, mi a obedom nebudem hladna a ani veceru uz nebudem potrebovat. Plus obsahuje vitaminy a mineraly (aj ked sa z neho pribera), takze mi nebude nic chybat. Co si o tom myslite?

Homeopat

Sunar je vyborna zakladna zlozka diety na chudnutie. Je nezmyslom ze priberiete. Male dieta z neho pribera lebo vaha dietata je niekolko-nasobne mensia ako dospeleho cloveka takze dieta dostava dostatok zivin a kalorii na priberanie, ale dospely nie. Naviac Sunar obsahuje vsetky vitaminy a mineraly potrebne pre organizmus. Strach z zaokrahlovania tela (sunarove decko) ako je vidiet z prispevkov prameni iba z laickej neznalosti.

lionell

Jeeezis praveze som sa jej na to pytala a VZDY to nesmie spolu s obedom presiahnut 1200kalorii denne, ten sunar preto, lebo zasyti a obsahuje mineraly a vitaminy, preto mi to poradila..Ale nie som si ista..Ja len tak, ze ci to niekto neskusal

ika211

Minule som v telke pozerala relaciu Reflex a tam sa hovorilo o podobnej diete, ktora spocivala v tom, ze matka je len to, co jej dieta. Cize ak mas cca 8 mesacne dieta budes pit cca 4 krat denne mliecko ako ono v rovnakej davke ako ono, ked uz mu davas kase, tak zjes rovnaku kasu aj ty, popripade detsku vyzivu, ale vzdy len tolko, ako tvoje dieta. Rozhodne schudnes, ale tvoje telo bude trpiet nedostatkom vitaminov a mineralov, lebo tieto davky postacuju malemu dietatu, ale nie dospelemu cloveku. Aj po tom Sunary, ako si spominala, podla mna nepriberies, lebo tie davky su na pribratie pre cca 10 kilove deti, nie pre cca 60 kilovu zenu, cize hlupost to byt nemusi, ved skus.

tabletka555

Sunar? Fúha..no zasýtiť ťa to možno zasýti, ale žeby to bola zdravá "diéta".
Fest to nechápem, že niekto takto vymýšľa, na chudnutie predsa stačí zdravý sedliacky rozum.