Som na nom Zavisla ... ale uz viac nechcem

Príspevok v téme: Som na nom Zavisla ... ale uz viac nechcem
Truffla

Ahojte... mam 18 rokov a problemov v hlave tolko ze az... Vlastne si tie problemy len sama vyrabam v svojej nemoznej hlave...

Mam kamarata.. s ktorym som bola nieco ako friends with benefits ale teraz sme s tym prestali pretoze on si myslel ze to pokazil ked s tym zacal lebo vidi ako mi to ublizuje a ze sa stale trapim... dalej mi povedal ze niekedy to prehanam ze s nim chcem byt stale a tak... ze on chce mat cas aj pre seba... On momentalne nechce frajerku ale chce ma za kamaratku. Proste nechce vztah chce mat pauzu kedze sa s frajerkou rozisiel.. Hovori mi ale ze somnou sa chce stretavat a nevie mi povedat presny datum ale hovori ze som super dievca a ze si somnou v buducnosti vztah vie predstavit... Takze Ok....
Problem je vsak teraz vo mne... Ja mam potrebu navezaovat sa na ludi.. Mam s tym problemy uz cele roky a je to na nevydrzanie. Teraz som sa do toho dostala zas... Zacinam byt paranoidna.. Ked mi kratko zvoni na mobil alebo len prezvoni, hned si v hlave vydedukujem ze to preto aby som to nestihla zdvuhnut, nepocula to a on somnou nemusel volat.

Mam ho velmi rada a viem ze aj on mna aj ked niekedy mam tie paranoidne stavy a myslim si ze nie. Viem ze mu niekedy lezem na nervy lebo s nim chcem casto byt.. Stve ma to, ze ked som s nim neni, mam motyle v bruchu... neviem sa na nic sustredit, je mi zle, chcem spat alebo ani neviem zaspat... Je to peklo. Chodim aj k psychologicke... Ale stale ked si myslim ze je to v pohode, tak ma zase prepadne depka a chce sa mi plakat alebo mam take napatie v sebe ze sa to neda vydrzat...

Porism , fakt velmi vas PROSIM, povedzte mi ako zahant tie blbe nalady ? Ja sa snazim vypadnut s kamoskami von alebo niekam ist ale kazdy den bez neho ma 200 hodin... Nechcem byt na neho tak nalepena... Ved to kazdeho chalan odradi ale neviem ako sa odvizat.. Nechcem spravit radikalne stop alebo co... Portse chcem to brat z lahkosotu ako som to brala este pred mesiacom, ked som sa s nim stretla vsecko bolo fajn, nezalezalo na tom ci nemoze den dva proste ked to slo tak som sla ked ne tak som nesla... Az teraz sa to zacalo kazit lebo mam potrebu byt s nim nonstop a nici ma to.....

Ako sa teda odviazat a dostat to do tej lahostajnejsej urovne ? Byt proste nad vecou ?

Velmi dakujem

Truffla

Chcem to ale zachranit.... nemusi byt vztah... chcem zachranit to kamaratstvo ! Ako teda ? Mam mu napisat alebo mam cakat kym sa ozve ? a co ak sa neozve ?

lienocka2808

A co chces zachranovat?? jasne o teba nema zaujem, je mi to luto ale uz by si si mala otvorit oci. Keby s tebou byt chcel, tak je proste s tebou. Nic ine ani medzi tym nieje. Takze cim skorej si to uvedomis tym skorej sa s tym mozes zmierit. Urcite je to tazke, ale nestracaj energiu s niekym, kto o to absolutne nestoji. A najhorsie co mozes robit, je vnucovat sa chlapovi, ktory ta nechce, lebo tym sa mu zhnusis tak, ze uz nebudete ani priatelia. Radim ti, nechaj ho tak, nekontaktuj ho, necakavaj ho pred pracou, nepis mu sms, nevolaj mu. Ak mu na tebe zalezi, tak sa ozve sam.

Truffla

Vcera sme spolu mali debatu ....

Uplne povedal ze mu uz zo mna hrabe ze on chce mat cas aj pre seba anie aby som ho kazdy den cakala pred robottou atd.... Ze sa citi uplne utlacany a ze je to akoby psychicke tyranie... hovori ze on sa mi ozve, ze sa mam dat dokopy a netlacit takto na neho....

Viem, posrala som to na PLNEJ CIARE.... uvedomujem si to a chcem sa zmenit... Nechce o neho prist ani ako o potencionalneho frajera a ani ako o kamarata.... Chcem sa zmenit... teraz sa mu nechcem ozvat... nepisem mu nevolam mu nic ... uvidim ci sa ozve.. asi si potrebuje oddychnut. A mat odomna pauzu...

Myslite ze to dokazem ? Zmenit sa a zachranit to ? Je mozne ze sa dam dokopy ako to on hovori, ze sa mam dat dokhromady a tak ... a ze jednoducho ho budem brat ako super kamarata, takeho vynimocneho a neskor mozno z toho nieco bude... aj ked o to mi teraz nejde.. ide mi o to, aby som ho ziskala spat ako kamarata a aby to bolo fajn nie z jeho strany ale hlavne z mojej, aby som to tak neprezivala....

Hned zajtra sa stretavam so svojou psychologickou ...

Prosim ludia, pomozte mi.... ja som bola v pohode ani som sa nerezela ani nic ako to bezne robim, nechcem to uz urobit .. ale mam take depresivne nalady a neviem ako s nimi bojovat... teraz mi velmi pomohlo ze som sa tu vyrozpravala ....

Mimochodom dakujem za vase komentare ! :)

Carie

Si uplne natvrdla? On ta nechce na vztah. Nema ta rad. Urcite ani zdaleka nie tak, ako ty jeho. Keby si pre neho bola ta prava, tak by ti urcite netlacil kaleraby ako ze mozno si s tebou niekedy v buducnosti vie predstavit vztah, ale teraz nie. Ak s tebou nechce spavat tak je aspon charakter, vidi, jak sa na neho lepis, vidi, ze ti to ublizuje a to nechce. Proste ta nechce teraz a nebude ta chciet ani o rok ani o 10 rokov.

naivna12354

Ahoj. Ja som na tom podobne :) je to myslim si, dost zle...ale couz, srdcu nerozkazes... a hlavne my mlade baby, naivne ... co od vsetkeho cakame prilis vela a potom mame depky.

No ale k teme.... snaz sa kusok \"upokojit\" najdi si nejake zaluby, choj do posilky, zapni si super hudbu...najdi si nieco pri com na neho budes aspon o nieco menej mysliet a ked mu das cas, urcite sa rozhybe ked ta ma rad :)

ja tiez som zacinala tak, ze mi povedal, ze vztah nechce (aj ked my sme to mali komplikovanejsie, pretoze bol zadany) no a povedal, ze nebude uz vztah chciet, ale ze po mne tuzi (vtedy sme ale este spolu nespali) no nakoniec hned ako sa rozisiel s priatelkou (bolo to koli nej, ona na neho kaslala) tak sme sa dali dokopy, pretoze uz kaslal na to, ze nechce vztah, pretoze ma fakt chcel a neriesil nic ine, chcel byt len somnou :) (mimochodom, teraz sme spolu uz 3 roky)

takze to ze nechce vztah je len taka fraza. daj mu cas.... par dni sa mu skus neozvat (ano je to tazke, ani ja to nedokazem, ale ked sa nahodou premozem, tak ma vecer urcite caka smska s tym, ze ci na neho kaslem, ze sa neozyvam a ze ma lubi) takze niekedy sa oplati premoct.

Drzim ti palce

Maoam

Truffla alias Carellova, uz v niekolkych tvojich byvalych prispevkoch ti ludia opakovane kladli na srdce, aby si sla na psychoterapiu, tych problemov mas viac nez dost a mala by si to zobrat vazne a liecit sa, si mlada baba, ked s tym nic neurobis, nahromadi sa toho este viac a potom to bude este horsie a mozes skoncit dost zle

kludne mozes vyhladat aj neurologa/psychiatra, ktory ti mozno nasadi aj liecbu a urcite ta odporuci na psychoterapeuticke sedenia u psychologa

co sa tvojho vztahu tyka, tento vyvoj ti predpovedali viaceri ludia, nic ine sa nedalo cakat

Dadula56

Ten vztah utni uplne. Robis si nadeje ako on s tebou bude...No nebude, keby s tebou chcel byt tak nema vyhovorky, ako on "teraz vztah nechce". To ako nebyt zavisla sa cez internet nevyriesi, zrejme preto k tej psychologicke chodis, ries to s nou.

Truffla

dnes napriklad na mna nema cas lebo sa stahuje .... A mne je z toho na nic.... Idem von s kamoskou ale viem ze budem cely vecer na neho mysliet.. Zajtra sa mame stretnut ale ja to uz nevydrzim...

Niekedy mam take svetle momenty ze som v pohode a inokedy mi je zase velmi zle... Nechcem byt tak zavisla