Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako byt uspesny a slavny?

Príspevok v téme: Ako byt uspesny a slavny?
alexandra565

co je podla vas TEN recept na uspech? ja mam 21, uvedomujem si ze skola ktoru studujem je v podstate len pre titul, lenze neviem co ine by som mohla robit.. a bojim sa toho ze vyjdem zo skoly a skoncim radovo ako ostatni bez prace a na urade..kazdy jeden den nad tym premyslam..mozno aj viac ako je potrebne..AKO byt ale uspesny..ked NEVIETE V COM?! mam pocit ze som uviazla niekde medzi rozmyslanim nad tym kolko sanci som premrhala a tym ze aj ked nieco velmi chcete nie VZDY sa vsetko da.. tu ani ziadne ,,the secret" nepomaha..:-/ lenze KDE su tie moznosti? ist makat do zahranicia tazko a manualne len pre lepsi plat a bez buducnosti na lepsi job?(tak ako vela vysokoskolakov skonci napr v UK v skladoch..) to asi nie je cesta..a tu na SR? o tom snad nemusim ani hovorit.. mam pocit ze tu uz nikto a NIC nema buducnost.. nemate niekto z vas, mozno takych mladych ako ja..rovnake pocity? ja sa proste nejako neviem najst..a uz by aj bolo nacase si myslim..:-/

oukydouky

ked uz nevies konkretny obor ktory ta zaujima a v ktorom by si sa chcela presadit, tak najdolezitejsou vecou na aku sa da sustredit su ludia a medziludske vztahy, pretoze v konecnom dosledku su to prave ony okolo ktorych sa vsetko toci.
vies co odlisuje generalneho riaditela a nejakeho statistu na oddeleni pre planovanie, alebo menezera? v prvom rade su to podla mna kontakty a styky ktore ma s ostatnymi ludmi v biznise. ze ked sa cosi posere tak to "vie zariadit" pretoze pozna kopec ludi s ktorymi ma dobre vztahy a ktori su pre neho ochotni spravit nejaku tu "sluzbicku". a takto to cele funguje. vzdelanie je super, kreativita tiez, aj schopnosti a zrucnosti, ale ak chces liderske pozicie, je to vsetko o vztahoch s ostatnymi ludmi.
co sa tyka buducnosti tu v SR, tak SR nema buducnost a to vo vseobecnosti a to nie je pesimizmus ale proste realita. nie je mozne aby slovaci si kulturne, hospodarne a civilizovane vedeli spravovat krajinu, proste to nemame v genoch. skor ci neskor sa zlucime do nejakeho vacsieho celku a zostanu len nejake legendy o janosikovi. ci to uz bude EU, alebo nejaka ina federacia, nie je podstatne. to najlepsie co sa v sucasnosti da spravit, je ziskat ake take vedomosti, aspon kusok praxe, naucit sa obstojne jazyk a odist prec kym su otvorene hranice, pretoze to je v sucasnosti ten najvacsi benefit ktory tato krajina ponuka - ze sa relativne lahko mozes odstahovat do civilizovanejsieho sveta

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.