Celková slabosť

Príspevok v téme: Celková slabosť
Jožo

Dobrý den, ja mám taký problém, že už asi polroka mám bolersti v oblasti kde sa rozchádzaju rebra, neviem či to nebude od žaludka, mávam tam niekedy tlaky ktoré idu dalej hore a následne sa mi rozbuší srdce, raz som odpadol doma došla sanitka a robili mi EKG nič nezistili, bol som aj u kardilogií asi 5krát mi robili EKG, vegetatívne testy aj 24 hodinové EKG mi robili(holter)taktiež nič, okrem toho má dosť zvikne bolievaťž aj hlava, neviem čím to može byť ale mal by som nosiť už asi 3 roky okuliare a nenosím, tak že či to nebude tým, taktiež mám problém s prehltaním niekedy mám pocit akokeby sa mi zmenšoval krk a tažko sa mi prehlta, niekedy mám stoho stres a rozbusí sa mi srdce, aj ked idem spať sa mi samoodseba začne mikať hlava do strán a pulz cítim na celej tvári a najviac pri spánkoch, mávam aj tlaky na hrudníku a subežne ma ako keby niečo tlačilo medzi lopátkami v chrbtici, bolí má aj brucho raz na jednej strane raz na druhej a hlavne v blízkosti pupka taka štipavá bolest tiahnucíá sa hore na rebra, prosím poradte mi čo to može byť, doktorke som to už hovoril prehmatával mi brucho a povedala že mi nič neni, hned som ju zrušil teraz mám druhu doktorku u ktorej som ešte nebol ale troška sa aj bojím knej íst a povedť jej toto všetko, aby si nemyslela že som nejaký hypochonder ale mne je skutočne zle a furt sa cítim ospalý unavený, v škole na hodinách spím furt, lebo sa cítim unavený.

schwanz

ja mam tiez rozne divne veci, nemozem spavat uz 2 rokym, ale mam dojem ze si na to pomaly zacinam zvykat.. jediny problem vidim v tom ze sa nedokazem sustredit dlhsie ako 5 sekund za den a nedokazem si na nic spomenut a do hlbky pochopit a nemam ziadnu energiu, ale to su detaily.. i'm still alive.. (dammit)

elena...

tiež nato trpím približne rovnakú dobu, najnovšie by to mohli byť hrudné chrupavky, stalo sa mi to po jednej chrípke a odvtedy sa mi zmenil život.