Mailoval s inou a navrhoval jej sex

Príspevok v téme: Mailoval s inou a navrhoval jej sex
Čuča

Nie že by som snorila, len uplne nahodu som sadla k pocitacu odkial odisiel moj priatel. Neodhlasil sa zo skypu a ja som videla jeho korespondenciu s inou babou. Az ma hrklo. Sme spolu dva roky a myslela som, ze je to vazny vztah. Nie sme z toho isteho mesta, ale cez vikendy uz chodievame raz k jednym, raz k druhym rodicom, takze nas beru uz ako buducich manzelov.
Z tej korespondencie bolo jasne, ze s tou babou nieco planoval. Navrhoval jej sex, ale ona sa k tomu velmi nemala. Zato on na nu dost tlacil a namotaval ju.
Ked som sa priznala, ze som to citala, ostal ticho a na druhy den mi povedal, ze to bola blbost a s nikym nic nemal. Asi som blba, ale uverila som mu. No a o dalsi tyzden som videla, ze si s niekym stale sms-kuje. Tvarila som sa, ze si to nevsimam. Ked sa isiel osprchovat, pozrela som mu do mobilu a zistila som, ze si sms-kuje zase s tou babou a znova navrhy na sex.
Som rozhodnuta sa s nim rozist, lebo si myslim, ze ked toto robi pred manzelstvom, tak pocas manzelstva to bude este horsie. Zarazila ma ale reakcia rodicov: vraj nech nevymyslam, ze on sa len potrebuje vyburit, vraj v manzelstve ho to prejde. Nechapem o ake vyburenie ide, ved so mnou ma sex pravidelne, nemoze sa stazovat na nutenu abstinenciu. Mam s nim ostat aj napriek tomu, ze som mu prestala doverovat? Je nazor rodicov namieste?

lesia2012

tak nech ziju oni s nim a nech si ho adoptuju. ale rozhodne s nim nebud, je to kurevnik...a kurevnika hádam nechces?

alibi

ked som sa otca opytala ci sa mu paci moj priatel vzdy mi odpovedal "na tom nezalezi, ty s nim budes zit. tebe sa musi pacit" a ma velku pravdu. tak hlavne sa tym riad.