Cvicenie

sumienka8888

Ahoj lulu000, ja ti vrelo odporúčam cvičiť pilates stačí ti pol hodka denne a tvoje telo sa krásne vytvaruje ja ho priam yboznujem, cviky si nájdeš na you tube pop pilates cvičí to taká cínanka má hrozne veľa videii ale naj na celé telo sú tie polhodinové,alebo si môžeš vybrať aj na určité partie, poviem ti ja som poriadna lenivka ale toto ma fakt dostalo a ešte ked vidiš výsledky tak je to uplne super:))keby si chcela aj schudnúť tak + polhodka na steper alebo niečo také aeróbne skús:)

Nikuška

Ja som začala cvičiť cviky podľa Tiny, ktoré som našla na youtube a musím povedať, že sú skvelé. Cítim, že pracuje moje telo, nielen sedacie a brušné partie, ale aj lýtka, ruky, chrbát. Musela som 10. cvik vynechať, pretože mi priveľmi zaťažoval chrbticu, s ktorou mám problémy, ale inak mi všetko vyhovuje. Všetkých 10 cvikov teda opakujem 15x po 2 série, no nabudúce si dám 3 série. Cvičenie trvá dlhšie, keď to robíš tak, ako máš, no nepotrebuješ žiadne náčinie. Stačí ti vlastná váha tela a gravitácia. :D Prajem veľa šťastia. Pripojím link, no ak to nepôjde spustiť, čo je tiež možné, zadaj do youtube vyhľadávača "Cvičenia pre ženy - ako efektívne posilňovať sedacie a brušné svaly".
LINK: www.youtube.com