Prečo všetci fajčia a pijú?

Príspevok v téme: Prečo všetci fajčia a pijú?
shy

Tak toto by ma zaujímalo, čo majú všetci s tým alkoholom a cigaretami? V poslednej dobe mi to už dosť lezie na nervy, že všade kam prídem, všetci do jedného sa len ožierajú a fajčia a tým pádom ako zaritá abstinentka a nefajčiarka nikam nezapadám. Vie mi niekto vysvetliť, čo je na tom alkohole a cigaretách také úžasné?

ja42

ja som s pitím a fajčením sekol zo dňa na deň. nemal som s tým predtým žiadny problèm. Ale teraz začínam mať problèm ,že dobrovolne nepijem keď som v spoločnosti, Slovensko je takè

lost

ale raz som ho dal strazit na 5 dni niekomu, a udajne bezproblemov jedol a neprotestoval :D
asi ma nejake tajne zbrane ktore na mna skusa :D
ale co uz, aj tak stoji ten pes za to :) uz len pre tu jeho povahu :)))

lost

tak kazda minca ma dve strany :D obcas mu navarim tak dobre ako to len viem a on to onucha a dovidenia :D
a co teraz, kde je chyba? :D
tak to mozem zjest za neho :D

mellisa

Mňam také dobré veci mu dávaš, on sa má. :D Pekne si ho rozmaznávaš :D Koľko psov by chcelo bývať u teba, keby vedeli ako dobré im bude :D

lost

dnes mal kacacie masko od babky :)
sice aj morcacie a tusim ze aj slepacie, cize dnes mal velmi pestry jedalnicek :D

lost

nie, dal by som mu len 0,5gramu, cokolady je tam asi par percent :)
len strasne nuchal a cuchal a co zaujimal sa o to, tak som skusil :D

lost

Prave som ponukal Bastienovi taku salonku kokosovu s rumom tusim, a on sa tak odtiahol od toho, ze az :D cize asi ho vezmeme do klubu? :D